• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Enrique World


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Zigmars Drebelis

2. Administrātora niks spēlē : Enrique World

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://imgur.com/a/ByuC07k

4. Apraksts par situāciju : Kā redzams skrīnos, šis inteliģences kalngals mani ir nolēmis iejailot uz 40 minūtēm par to, ka man konstanti freezo gta un pēc viņa domām man ir "jāiemācās spēlēt" :D:D:D; 

Viņš pat nespēj konkrēti paskaidrot par ko es esmu ticis jailots, tāpēc gaidu to no viņa puses.

Varbūt pats admins nav īpaši gudrs pašās samp lietās un nezin to, ka tev iefreezojot mašīna turpina braukt, viņa neņem nekādu dmg, tomēr citi, kas skars to, sabojās sev auto vai noraus hp. Šajā gadījumā es biju ietriecies pāris cilvēkos, sienā arī laikam. Par to acīmredzot esmu saņēmis jailu par nonRP. Lūgums nākamreiz rūpīgāk izskatīt administratoru pieteikumus!: ):): ):):):):): 

Link to comment
Share on other sites

1. Interesanti tev freezo, tiesi kad braruc virus cilveku baram.

2. par tevi sudzejas daudzi ka triecies virsu

3. ne tikai cilvekos triecies, bet meginaji ari benzintanka to izdarit kad 2 auto pildija degvielu

4. Visulaiku pirms ietriecies, izskreji afk uz sekundem

Link to comment
Share on other sites

Dabūšu restrict, bet oh well. Kapēc viņam iet afk ja viņš triektos bendzintankā? Viņš tāpat atsprāgtu, ja mašīna ielidotu.

Edited by BarneyMAD
+1wp
Link to comment
Share on other sites

1. Jā jo es braucu pa stacijas rajonu varbūt ne? Tur daudz cilvēku diezgan ir, neesi ievērojis? 

2. Un? Kāpēc neatnāci specā un neko nepajautāji? Es freezojot neredzu kuros es ietriecos un kuros nē, es apstājos pie punkta kur esmu iefreezojis un mašīna brauc tālāk 

3. Atceros, neskatījos datora ekrānā, gandrīz iebraucu, bet neiebraucu, nav nekas sodāms. 

4. Tas notiek kad tu iefreezo, parādās AFK logo virs tevis. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...