• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Robert Arcuri


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Zigmars_Drebelis

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Robert_Arcuri

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : chalis sadomaajies ka ir terminaators un vinam ir tiesiibas shaut pa mani no sava gejiskaa mocha ar mp5 pa manu skaisto savannu, sabojaajot to, tur tiiri viss redzams, velos redzet vina niku banlistee

4. Kā vainas dēļ tas notika : sis ir visstulbakais suudzibu punkts kadu esmu redzejis, kadu man veel atbildi te sniegt iznemot vaardu "vina"

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) 

https://imgur.com/a/TnuGngj

  •  
Link to comment
Share on other sites

Bez iemesla neko nedaru, krc bija ta es sezu stacija un peksni vins uzbrauc tad sekoju vinam un vins ietriecas siena un es vinam saku saut vins aizmuk un braucot teica jobanuts esi, velos lai te iesaistas kads administrators. ;)

Edited by kassels
+1wp
Link to comment
Share on other sites

tu saakumaa noshauj kkadu random chali stacijaa un uzreiz brauc peec manis, uzreiz peec taa sekoja "jobnuts esi" 

tas tik un taa nav attaisnojums tavaam izdariibaam, tu taa jau esi bg un shaudies savaas suuda terraas, tev veel neapniik? 

+ es tev nevienaa briidi neuzbraucu virsuu, paraadi kaut vienu screenu ar to vai arii paklusee un izbaudi manus screenus ar to kaa tu meeries ar savu interneta pimpi 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...