• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba [Edgars_Zivtins]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dzintars_Paiders

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Edgars_Zivtins

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Zems rp skills, +jail ar vienu zvaigzni uz 20 min, attiecigi foruma minetajai sodu sistemai + spamo /find komandu visu laiku

4. Kā vainas dēļ tas notika : Vina

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : Bildes Link

Link to comment
Share on other sites

tatad parkapej.......IC situacija - patrulejot ar auto pilseta,pamaniju,ka ieverojami parsniedz atrumu. Radars piefikseja automatiski loti lielu atrumu. Piebraucot tuvak,videoregistratora nofilmeto un auto nummuru ievadiju datu baze,pec ka persona tika noskaidrota,ireta auto dati un parkapejs tika noskaidroti.Tika sanems no datu bazes cilveka mobila nummurs,ka ari informacija ,ka persona jau meklesana par auto zadzibu.Tika piesaistita otra ekipaza,pec ilgas pakaldzisanas persona aiztureta.         OOC- pirmkart mukot nones stabus,triecies mana un otra auto ,bez sekam - pg.....otrkart sasitot savu auto,muc ,ieskrien svesa maja paslepties -cs............treskart saujot ar tazer tev vairak reizes ,nekadu /do komandu,jeb emociju no tazer - non rp...........viss arests tika veikts ar RP...... a un par sodiem ,ja liktu tev maksat,diez vai par visu maksatu ap 100 lidz 200k par parkapumiem,+ 10 min iemetu.kas nav daudz ................vienigais plus tev ka neizgaji log :DD:DD

Link to comment
Share on other sites

Pirmkart tu mani uz 20 minutem ieliki, 2. dod video pieradijumus par viziem aizvainojumiem ko tu te man liec virsu, es nozeloju ka reali es nebiju frapu iesledzis, lai es visu so situaciju varetu nofilmet, jo es rp izmantoju, tu neizmantoji, tu uzsaki pakaldzisanos kad es jau nogriezos nakamaja krustojuma pa kreisi, a tu pats biji ieksa skatepark, un jau no turienes tu izmantoji /find, jo ka es pamaniju atpakalskata spoguli ka tu uzsac pakaldzisanos es aizbraucu un noslepos, bet tu mani atradi del sava /find...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...