• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jetta_Paidere, logOFF


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :James_Forrest

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jetta_Paidere

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :LogOFF

4. Kā vainas dēļ tas notika :viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meta gaming.  (Izmantoji OOC info ingame) Kā tad tu mani meklēji, ja nezināji nekādu informāciju par mani, es nebiju apstājusies un neko tev neteicu, ne kā mani sauc, ne neko citu.

Es speciāli noslēpos tādās vietās lai redzētu vai tu izmanto savas palīgprogrammas. Un tu to izdarīji. 

Man var likt jailā droši, bet lūdzu arī attiecīgi viņam par meta gaming.

 

EDIT: Lūdzu ievieto pilno video kopš brīža kad uzliki pirmo zvaigzni. Labi var redzēt metagaming ;)

Link to comment
Share on other sites

Sākumā tu brauci ar fūri, kas ir izīrēta noteiktā firmā! Fūrei ir numura zīme! Pēc tā policija var noskaidrot firmu un cilvēku, kurš īrē transportu tajā brīdī! Es to biju izdarijis ar RP. Videoklipā ir redzama daļa no RP, kur tieši meklēju ar /find, diemžēl otrai daļai nav. Otrkārt, tās nav palīgprogrammas, policijai ir opcija /find, ko es izmantoju. Videoklipā ir redzams. Par LogOFF neliek jaila, bet bano!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Parādi pilno video, kur tu atrodi mani caur firmu.  Pliks /find id jau nav caur firmas atrašana. Kā arī fūres numurzīmi

Link to comment
Share on other sites

Negribi pārlasīt? Es tieši uzrakstīju, ka diemžēl otra video daļa nav, jo domaju, ka noķeršu, bet tad sapratu, ka tev prata tas nav un driz varetu būt logOFF, tapēc ieslēdzu filmēt taja vietā. Šis video nav editots! Iekš IG jau fūres numurzīme nav redzama, bet RPiski ta viņa tur ir! Radars to piefiksēja!

8 minutes ago, >Edgars< said:

Sākumā tu brauci ar fūri, kas ir izīrēta noteiktā firmā! Fūrei ir numura zīme! Pēc tā policija var noskaidrot firmu un cilvēku, kurš īrē transportu tajā brīdī! Es to biju izdarijis ar RP. Videoklipā ir redzama daļa no RP, kur tieši meklēju ar /find, diemžēl otrai daļai nav. Otrkārt, tās nav palīgprogrammas, policijai ir opcija /find, ko es izmantoju. Videoklipā ir redzams. Par LogOFF neliek jaila, bet bano!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...