• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Netieku serverī.


Recommended Posts

820898_m.png

 

 

1. Tavs niks iekš serverī?: Evan_Lawson

2. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Pēc tā kad vakar kautkāds dornis ddosoja serveri es nevaru tikt iekšā serverī, rāda ''You are banned from this server'' Meigināju taisīt datora restartu, samp/gta pārinstalēju tā pat rādās ka bans, izdzēsu gta/samp ielādēju par jaunu, tāpat nekā, varbūts kāds vēl var ieteikt ko izdarīt, izņemot IP maiņu.

3. Bugs/kļūda/Cits(Vajadzīgo iezīm)? Bugs

4. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: http://www.bildites.lv/viewer.php?file=nttl4vyof59iwwp1brxq.png

 

 

820898_m.png

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ir divas iespējas, kapēc tev ir bans.

1. IP sakritība.

2. Samp programmas bugs.

 

IP sakritības pēc tu neko nepadarīsi.

 

Bugu var labi salabot, izdzēšot ārā pāris modus.

Link to comment
Share on other sites

Ir divas iespējas, kapēc tev ir bans.

1. IP sakritība.

2. Samp programmas bugs.

 

IP sakritības pēc tu neko nepadarīsi.

 

Bugu var labi salabot, izdzēšot ārā pāris modus.

 

Tas notika pēc tā kad vakar kautkas ddosoja sereri, ne man vienīgajam rāda ka bans, ir vairāki cilvēki kuriem rāda ka ir bans pec tā ddos. Nav IP sakritības banlistā. Un es arī nelietoju nekādus modus, šaubos ka tas kaut kāds bugs.

Link to comment
Share on other sites

820898_m.png

 

 

1. Tavs niks iekš serverī?: Evan_Lawson

2. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Pēc tā kad vakar kautkāds dornis ddosoja serveri es nevaru tikt iekšā serverī, rāda ''You are banned from this server'' Meigināju taisīt datora restartu, samp/gta pārinstalēju tā pat rādās ka bans, izdzēsu gta/samp ielādēju par jaunu, tāpat nekā, varbūts kāds vēl var ieteikt ko izdarīt, izņemot IP maiņu.

3. Bugs/kļūda/Cits(Vajadzīgo iezīm)? Bugs

4. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: http://www.bildites....59iwwp1brxq.png

 

 

820898_m.png

 

Ir daudzas reizes man ar ta radijies vnk kadu laiku es negaju serveri un pec tam vareju iejiet

Link to comment
Share on other sites

Idioti pff ,Man ta visu laiku ir ja parādas izej no sampa iej atkal serveri atkal tas pats dari to atkal :@@@ paši ar gakvu nevarat padomat ?

Link to comment
Share on other sites

Kā jau tika minēts.

 

Šoreiz nav bugs, Šoreiz no tavas ip adreses tika sūtītas modificētas paketes jeb ddos.

 

[04/09/13 | 21:23:45] Edgars_Price - Modified packet attack

87.110.60.28

 

IP sakritība.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...