Sign in to follow this  
matiss622

Ieteikums serverim

Recommended Posts

Es neesmu mta fans, bet mappings vienmēr ir labs un domaju ka ari vajag policistu mahas tunet, jo citādāk tos trakos nenoķers.

100% piekritu tas palidztu sampa un beidzot nevajadzes zvanit tiem tunetajiem :D

• Downvote 1

Par tiltiem piekrītu, kāpēc?
1. Nevar izbraukt autobusa maršrutu LS stacija - Karjeras, jo vajag vienu no tiem tiltiem izmanot!

2. Mafijām, piemēram, SYY uz mazo rūpnīcu, kādēļ viņiem jābrauc apkārt un jātērē laiks? Vieglāk būtu caur tiltu un miers.

3. Tālbraucējos jau tā grūti pelnīt, un ar tiltu aizvēršanu tu nogriez iespēju maršrutam Ogles - mazā rūpnīca - Karjeras un atkal ogles.. Sanāk ilgs laiks lai apkārt apbrauktu, un tas ir bezjēdzīgi, tādēļ sanāk Ogles-Mazā rūpnīca, un tad atpakaļ un atkal tikai Ogles un mazā rūpnīca, visu laiku tukšā atpakaļ, kaut kā nav interesanti bez kravas braukt.

Atgriez tiltus Kova. Es zinu ka tu gribi, lai izmanto robežas, tad uzliec robežas uz tiem tiltiem ar, pox.. Galvenais lai var cauri izbraukt

• Upvote 1

REC, pēc plāna vispār samodot mašīnu būtu jāļauj kādā garāžā.

Tūnētāji kā frakcija vispār nebūtu nepieciešama.

Par tiltiem runājot, vēlams lai tie ir aizvērti, jo karte ir pārāk lielā un spēlētāju ir maz (max:70) , tapēc jātur tilti ciet lai spēlētāji biežāk saskrietos un arī robežsardzei būtu darbs.

On 1/29/2020 at 11:21 PM, matiss622 said:

Derētu uztaisīt kad garazas auto var uztunet,atver tunelus,tiltus!

Es nedomāju tā ka paši var uztunet auto garažā,bet gan lai tunetaji var uztunet auto,kurs ir garaza.Pašlaik to nevar izdarit!