• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Burrito pazuda


Kreizijs!

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Tātad braukājam ar draugu, ieejam autosalonā, paskatāmies cik maksa clover, clover maksa 420k, viss ir labi.. Viņš ieiet uz tā i burta, un sāk pirkt kjip, un nospiežot parādās 720k, es neizpratnē, viņš neizpratnē.. Pats pārbaudu ar domu ka pirms parādīs izvēlēties māju vai garāžu būs vēlviens jautājums, nu tā kā apstiprinājums vai tiešām vēlos pirkt, nope, nebija, labi nav. Parāda izvēlieties, Mājas vai Garāža, mašīnas cena 720k Es šokā un pa tādu cenu negribu pirkt, nospiežu esc un viņš vienkārši nopērk.. Es neizpratnē, kādēļ pirka utt. Nopirka kjip gan mājai, gan garāžai. Rādās tikai garāžā un mājas mašīnu vienkārši pazudināja. Mājas mašīna bija Burrito. Ir screens kur pildos un ss kur man pārdod. Vēlos atpakaļ Burrito, un lai salabo tos 720k un 420k..

2. Pierādījumi par problēmu : https://files.fm/u/uvxamfsc#/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Smuks Burrito. <3

Bet tādi gļuki ar autosalonu nav tikai te, tādas lietas ir redzētas un ir piedzīvotas arī citos serveros, kad vėlies iziet vai atcelt, bet nopērkas tăpat.  

Edited by kassels
+1wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...