• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Maximiliano_Gainz+Sergejs_Ervil_Vanags


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Aulis_Lintula

2. Administrātora niks spēlē : Screenos redzams..

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://ibb.co/p41DVX9 https://ibb.co/dQZt0gL

4. Apraksts par situāciju : Saprotams jau pēc čata, 1 screena... mani Novāca varonis.. un tad es /report Nice Admins . 2 screnaa... iejialoja uz 1h par to ka vinja čomaku nositu! /report Trax? :) 

#ACC OFF?

ATTIEKSME UZ 100! :) 

  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lol  vecīt tu smagi sapisies jo tajā  diena es nemaz on nebiju  :DD  Gl 

un ap to laiku kas ir noradits tavā ss vecit  es atrados  Cs go vel ar 4 Cilvekiem  tā ka lidz galam savu feik sudzibu neesi izdomajiis 

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VanagOnka said:

nesanaks tev puisel nekad nelieku garumzimes un kkadus punktus neredzu jegu no kkadiem gramatiskiem sudiem ') :1f923:

 

32 minutes ago, -Sawyer- said:

Lol  vecīt tu smagi sapisies jo tajā  diena es nemaz on nebiju  :DD  Gl 

un ap to laiku kas ir noradits tavā ss vecit  es atrados  Cs go vel ar 4 Cilvekiem  tā ka lidz galam savu feik sudzibu neesi izdomajiis 

Sanāk ierēkt... atmaskas jums nevainojamas! :DDDD Pirmstam bijāt jau caur shito sūdu dirsuši, taču pats arī biju dirsis, te vispār nipričom! :D  domājāt ka tad nemetu sūdzības, ka tgd nemetīšu? xdd +Kāds csgo? :D tu drīzāk ar 4 saviem čomiem runāji spēlējot sampu... nejauc SAMP AR CSGO!! :D visi jau saprot ka tev ar galvu nav pilns rublis.....taču jūs kakraz tur bars bijāt kad nodmojāt! :D 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ruskys said:

 

Sanāk ierēkt... atmaskas jums nevainojamas! :DDDD Pirmstam bijāt jau caur shito sūdu dirsuši, taču pats arī biju dirsis, te vispār nipričom! :D  domājāt ka tad nemetu sūdzības, ka tgd nemetīšu? xdd +Kāds csgo? :D tu drīzāk ar 4 saviem čomiem runāji spēlējot sampu... nejauc SAMP AR CSGO!! :D visi jau saprot ka tev ar galvu nav pilns rublis.....taču jūs kakraz tur bars bijāt kad nodmojāt! :D 

Nu kova jau caur datu bazi var iziet paskatities ko mes esam rakstijusi utt :1f917:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, VanagOnka said:

Nu kova jau caur datu bazi var iziet paskatities ko mes esam rakstijusi utt :1f917:

Protams! Lai skatās... Tik čota jūs tādi sabijušies, ko tā? :D rokas nedreb? :D Adrenalīns, ķip kā ēgot no kāda ne? :D jo cik dzirdēju jūs mums te tādi čigāni esat... :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...