• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Nauda pazuda vai bugs


Jake_thirst

Recommended Posts

Man bija 12mil puse uz konta un puse uz rokas es tikai nopirku garazhu pa 200k apmeram un pec pus h man nauda pazuda un palika 372k apmeram vajag man naudu atpakalj vai ari tikai pusi es tikai garazhu nopirku vajg naudu atpaklj pusi jo es bij priecigs lidz tam mirklim kad rr sampu un nauda pazuda luudzu atgriezat man naudu  ing Jake_thirst

Link to comment
Share on other sites

Man ar pazuda 100milijoni, nopirku elegy, un naudas nav, varat kaut man pusi atgriest, mans niks Elza_Frozen

Edited by kassels
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Man pazuda admins ,nopirku vipu pazuda admins varat man atgriezt adminu? Man nick ig ir Mike_Rodriguez. Biju priecigs lidz man pazuda admins ,tgt katru dienu raudu spilveni.

Edited by kassels
+1wp
  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī pazuda 50 miljoni nopirku maaju garazhu un masinu izmaksaja 10m pec divam minutem pazuda tgt raudu ludzu atgriziet ig Samanta Miley

Edited by kassels
+1wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man pazuda mani 900 dolāri, ko es kā godīgs pilsonis nopelnīju karjerā. Lūdzu atgrieziet man viñus. Ja ne, tad zvanīšu uz BezTabu, teiksu  ka samp.lv ir krāpnieki.

Edited by kassels
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Man arī pazuda 150m, biju sakrājis caur taksista darbu, dodat atpakaļ arī visu staciju.

Edited by kassels
+1wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...