• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Trey_Quattro


Recommended Posts

1.Vārds Uzvārds (Serverī): Nick_Salmon

2.Apsūdzētā Vārds_Uzvārds (Serverī): Trey_ Quattro

3.Apraksts par Pārkāpuma situacijiju: Es biju aizbraucis uz ''Los Vagos Gang'' šis gang member ir Trey_Quattro. Es turp meklēju kādu kas man pārdos ieroci. Viņš man pārdeva ieročus dažus. Kad gāju prom es atvadijos un viņš ''/b'' čatā sacija lai uzrakstu ''Davaj cau'' kad to rakstīju spiedu ''Enter'' pogu šijā sekundē viņš man piedāvāja nopirkt ieroci tādējādi man uz ekrāna uzleca lodziņš kurā vareju piekritst vai nepiekrist pirkumam,  tā kā nospiežot ''Enter'' pogu spēle automātiski akceptē piedāvājumu, tas nozimēja ka es negribēdams nopirku vēl vienu ieroci. Skatoties uz šīs situacijas var teikt ka viņš mani apzaga jeb angliskākā versijā sakot mani noscamoja. Viņš kopsumā noscamoja jeb nozaga 10 tūksošus.

4. Kā vainas dēlļ tas notika: Šeit nemācēšu paskaidrot, jo šī situacija ir nedaudz savādāka nekā citas, bet teikšu ka tā bija viņa vaina.

5.Pierādijumi par Pārkāpumu: https://cdn.discordapp.com/attachments/671430909051928576/675793812026556455/sa-mp-000.png

Link to comment
Share on other sites

Nu sorry vecīt, ja tik ļoti tevi tie 10k maina, tad rīt atmauc un atdošu, vienkārši nedomaju, ka nebūsi tik acīgs, mana vaina kā arī Tava, varu atdot dubultā, puik! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, itstreyz said:

Nu sorry vecīt, ja tik ļoti tevi tie 10k maina, tad rīt atmauc un atdošu, vienkārši nedomaju, ka nebūsi tik acīgs, mana vaina kā arī Tava, varu atdot dubultā, puik! 

  Jā bet tik un tā tas paliek kā scam, un tajā pašā mirklī varēji nozagt man 100k.

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Swufy said:

  Jā bet tik un tā tas paliek kā scam, un tajā pašā mirklī varēji nozagt man 100k.

 

Esi pārliecināts? Ja Tu būtu tik stūlbs, tad protams, ka varētu nozagt vairāk, bet tā ir pašu tava neuzmanība, maksimālais pa cik var pārdot ir 20k un tas viss.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...