• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudizba par Vanagu


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Valters Bowers

2. Administrātora niks spēlē : Vanags, nehuj man vina garo nick rakstit

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://files.fm/u/gdb6353w

4. Apraksts par situāciju : Triecās ieksā manī RG specaili, lab bija man NonRp. Ar Riffam vins neko nedarija, jo balsitjas uz teoriju ka viniem 10% nenonema reali ,kurs tirlins tos 10% izdomaja ?  Pēc tam pateicu taisnibu vinam reporta ka viņs nav kompitents un rekur bans. Rekur var reali redzet ka Kova tikai nauda intrese, ja jau hackerim dod adminu 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

sāls nav par banu es tikai to ieliku lai neslegtu ciet uzreiz , bet lieta tāda ka tu pat visu ta nepaskaidroji un tikai kick kick un ban par lieku report vispar bezjedzigs bans lieks. Meginu noskaidrot situaciju un man met banu 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu a tie Rifinieka No eproja ?? Tikai nesaki man tas muljibas par 10% redzeji ka speciali triecas ieksa un pec tam vienam citam Vagisam ar triecas ieksa beidz kadreiz aizstavet. Esi godigs kaut pats pret sevi 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, valca08 said:

Nu a tie Rifinieka No eproja ?? Tikai nesaki man tas muljibas par 10% redzeji ka speciali triecas ieksa un pec tam vienam citam Vagisam ar triecas ieksa beidz kadreiz aizstavet. Esi godigs kaut pats pret sevi 

Riffam nenonāca no mašīnas 10 procenti. Un viņi nebija triekusies intensīvi tevi

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, VanagOnka said:

Riffam nenonāca no mašīnas 10 procenti. Un viņi nebija triekusies intensīvi tevi

a ja 3x pec kartas iebrauca un nebija tišam beidz telot te.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...