• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdzība* / RG / Paul_Gainz


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andrew_Krewazz

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Paul_Gainz / Video redzams

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : AIM + Auto Cbug . Sāksim ar to , ka šis izkāpj no mahas, un tādā ātrumā iedot man hit, un pilnībā visas lodes manā ķermenī ielidoja, un neviena lodes neizlidoja garam, bet visas pilnībā trāpa manī :D  Un tie kas neatšķir hakus tie var šo sudzib neskatīties.. Parādiet man cilvēki kurš katru lodi trāpa palyerī, pat krievi tā nehujārī, un mums te Paul aka Zilo Gainzu klubiņa atnācis masters , tu tak esi lowaks , un jūs Vanag team varat iet *******************

4. Kā vainas dēļ tas notika : vina

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pergalē said:

Laaabais.

1. Man CS GO DMG

2. Es ar Emku šavu.

(P.S. un par saviem vārdiem par Gainziem atbildēsi)

Veci ar kādu emku ? Tu skaņas paklausies :D

Nu jūs tas Gainzi lielākā daļa tirliņi esat ! Dabūjuši sev 3 admin, un iet kappā terrās kamēr viņi jūs aizsedz, un nepatiesi jailo citus? 

Šis serveris palēnām iet pa dirsu dēļ Vanag . Nebūtu viņš admins jūs kā sūdi sēdētu uz vietas, un neko nedarītu .

Da veci ko tu te hujnu dzen ? Par ko man atbildēt ? Es par savu bazaru varu atbildēt dzīvajā , nevis man te samp hujnu jāmuķii

Lielais isitēj , ej labāk padzer tēju , un iestāsti galvā , ka gainzi ir kristi uz zemes 

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ramzze1 said:

Veci ar kādu emku ? Tu skaņas paklausies :D

Nu jūs tas Gainzi lielākā daļa tirliņi esat ! Dabūjuši sev 3 admin, un iet kappā terrās kamēr viņi jūs aizsedz, un nepatiesi jailo citus? 

Šis serveris palēnām iet pa dirsu dēļ Vanag . Nebūtu viņš admins jūs kā sūdi sēdētu uz vietas, un neko nedarītu .

Da veci ko tu te hujnu dzen ? Par ko man atbildēt ? Es par savu bazaru varu atbildēt dzīvajā , nevis man te samp hujnu jāmuķii

Lielais isitēj , ej labāk padzer tēju , un iestāsti galvā , ka gainzi ir kristi uz zemes 

Takā bišķi insulti nav? Nomierinies puik.

Palubom, dzīvee neatbildētu par šitādiem vārdiem rīdziniek.

Link to comment
Share on other sites

Paul_Gainz saņem banu uz 365 dienām pa auto cbug

Andrew_Krewazz saņem cietumsodu uz 40 minūtēm pa Cs,CarDm,

TC.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...