• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Enrique_Wolrd


Ramzze1

Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Andrew_Krewazz

2. Administrātora niks spēlē : Enrique_World

3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

4. Apraksts par situāciju : Sāksim ar to , ka jau no paša sākuma kad ieradās Vanags , un Maximilliano Gainz pa adminiem , un gainz family bandas, tad viņi tikai mūs specoja, un sodīja var teikt neparko . Beidzot sanāca man uzfilmēt kā jau vienmēr admins piesedz, un ja tu , vai nepiesedz tad nahujam liec pēc kill list ? Un kāds sakars vispār ar to, ka es 2 nošauju, ja viņi man visi bēra ar m4, un viņus pat nejeilot ? Tas jau nav pirmais gadījums, un ir darīti šāki, kuri nevar tiesi šādus moments uzfilmēt, bet man sanāca, un man liekas, ka šim ir jādod 1lvl acc, jo kāda jēga no tā , ka vienkārši pasaka , ka parunās ? Viņi tak caur vienu aus iees , un caur otru ausi ātri izies... Jūs pastas kas jau serverī daras ar jaunajiem adminiem? Viņi jau pat sākuši savus noteikumus iejaukt, kuri pat vispār neeksistē , kas pa hujnu notiek? @Ezerinjsh Vai @Sarkanais Kamars Esat stingrāki , jo viņeim stāstot nekas nemainīsies

  • Like 4
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kā jau emsu teicis, Es netaisos tur zīlēt kurš sāka, man intersē kurš beidza, tu uztaisiji DM? Uztaisiji, nu tad sēdi, kur noteikumos ir teikts ka ja tev šauj, tu vari vilkt ara ieroci un šaut pretīm? Ja šauj, reporto, šeit video redzams ka tu pat necenties.... + Video nav redzams, bet arī ieliku to kas nošāva tevi, un ja tu nezināji, kad ir nomiris, nevar iejailot...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pasauliite said:

Kā jau emsu teicis, Es netaisos tur zīlēt kurš sāka, man intersē kurš beidza, tu uztaisiji DM? Uztaisiji, nu tad sēdi, kur noteikumos ir teikts ka ja tev šauj, tu vari vilkt ara ieroci un šaut pretīm? Ja šauj, reporto, šeit video redzams ka tu pat necenties....

Sāksim ar to , ka tev būtu jāredz situācīja, nevis vienkārši par kill list jailot ! Un ja tgt gribi pateikt, ka redzēji situācīju, tad nahujam tu neliki viņus par Cardm ? Te iet runa, ka tu iejailo cilvēku pat neredzot situācīju , tur jau ir tas fakts

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pasauliite said:

Kā jau emsu teicis, Es netaisos tur zīlēt kurš sāka, man intersē kurš beidza, tu uztaisiji DM? Uztaisiji, nu tad sēdi, kur noteikumos ir teikts ka ja tev šauj, tu vari vilkt ara ieroci un šaut pretīm? Ja šauj, reporto, šeit video redzams ka tu pat necenties.... + Video nav redzams, bet arī ieliku to kas nošāva tevi, un ja tu nezināji, kad ir nomiris, nevar iejailot...

tevi bernudarza par daudz spardija tapec ka kadam tik debilam urodam jabut lai liktu ramzi cietuma

un LOWAK tu, dm ir nogalinashana bez ic iemesla, vinam bij iemesls jo vinu dmoja pajobak

Edited by kassels
5 dienu suspends
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2020 at 4:01 PM, Pasauliite said:

Kā jau emsu teicis, Es netaisos tur zīlēt kurš sāka, man intersē kurš beidza, tu uztaisiji DM? Uztaisiji, nu tad sēdi, kur noteikumos ir teikts ka ja tev šauj, tu vari vilkt ara ieroci un šaut pretīm? Ja šauj, reporto, šeit video redzams ka tu pat necenties.... + Video nav redzams, bet arī ieliku to kas nošāva tevi, un ja tu nezināji, kad ir nomiris, nevar iejailot...

Ak dievs, es zaudēju savus IQ cells dēļ tevīm. Tu rubī, kad pa viņu sāka šaut? Ko viņam darīt? Stāvēt? Papist ieročus? Viņš sevi aizstavēs, tas ir kaut arī tas notiktu IC, tev ir ierocis un pa tevīm šauj? Ko tu darītu? Protams kad šautu pretī, nevis rakstītu tur /report paragrāfu pa dm utt. Tāpat puse no adminiem neatbild i neko.

Edited by kassels
+1wp
  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...