• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Pieprasu video//Sergej_Ervil_Vangs


Recommended Posts

 

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Edward_Caspello

2. Administrātora niks spēlē :Sergej_Ervil_Vanags// jeb Tony_Hunter

3. Pierādījumi par pārkāpumu :Pieprasu video no terras cik zināms admiie vis jāfilmē jo čalis prost 4 čalus ar db 3 no 3 nolika.

4. Apraksts par situāciju :Hax 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu te tev nav īsti pierādijumu, to var pārbraudīt tikai Kova ar IP, jā protams daudzi saka ka tas ir Vanags, bet tie ir tikai vārdi, bez pierādijumiem….

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pasauliite said:

Nu te tev nav īsti pierādijumu, to var pārbraudīt tikai Kova ar IP, jā protams daudzi saka ka tas ir Vanags, bet tie ir tikai vārdi, bez pierādijumiem….

Tas ir Vanags :D Kapēc tad kad Admin acc bija vins on, un tad kad jau sha terra iziet ara no acc main, un ieet kautkāds Tony hunter ? Tas papisis admin 

Edited by kassels
+1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ramzze1 said:

Tas ir Vanags :D Kapēc tad kad Admin acc bija vins on, un tad kad jau sha terra iziet ara no acc main, un ieet kautkāds Tony hunter ? Tas papisis admin 

Kā jau teicu, nav tam pagaidām reālu pierādijumu, es nesaku kad tā nav, jo pats domāju kad ir :D Bet nav pierādijumu, tikpat labi es varu teikt ka tass esi tu... 

Link to comment
Share on other sites

 

10 minutes ago, VanagOnka said:

tas jau nesmu es ...

Kam tu tagat kautko meiģini sadirsts, tak vanadziņ visi  zin ka tas esi tu + tavi memberi jau tevi nodeva. @Sarkanais Kamars , Domāju ka vanag no 1 lvl uz 0 jau likt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...