• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[SUDZIBA] Charly_Gainz


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Daniels_Pechaxx

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Charly_Gainz

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Es begu no policijas, notika begsana, saluza masina, skreju prom, pectam vins saka mani saut bez rp, to es nenoscreenoju, pectam nokjera mani, blakus bija admins- Lauma Stefanos, un vinjas acu prieksa, vins man uzlika cuff bez rp, tad nevareja ar rp pieradit manu vainu, vienkarsi ielika masina un aizveda uz cietumu, tad iejailoja, bez rp, vnk iemeta cietuma uz veselu stundu :O

4. Kā vainas dēļ tas notika :Jo vins nemak erpot, un nevar pienemt to, ka jaerpo, visu grib izdariit, ka tik vieglak, un atrak -_-

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/3u7e7g97

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Tu man nedevi iespeju pretoties, kad liki rokudzelzus 2. Kas tad irl ments aizved noziedzieku uz iecirkni, un vins teleportejas uz kameru, ar visiem roku dzelziem, no masinas, neesmu pat izkapis, un jau esmu kamera?? tev ta logika 100 XDD

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Daniels_Pechaxx said:

1. Tu man nedevi iespeju pretoties, kad liki rokudzelzus 2. Kas tad irl ments aizved noziedzieku uz iecirkni, un vins teleportejas uz kameru, ar visiem roku dzelziem, no masinas, neesmu pat izkapis, un jau esmu kamera?? tev ta logika 100 XDD

par šito tu nesaki man, neesmu vainigs ka kova ir garaza uzlicis tadu komandu, kapec lai es vinju neizmantotu? :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, -Matīss- said:

par šito tu nesaki man, neesmu vainigs ka kova ir garaza uzlicis tadu komandu, kapec lai es vinju neizmantotu? :D

tev ar rp, taa ir jaizmanto XDD

Link to comment
Share on other sites

Just now, Daniels_Pechaxx said:

tev ar rp, taa ir jaizmanto XDD

tur jau ta lieta, es tev piedavaju ooc uncuff lai tu varetu paiet, jo dzive tu ar rokudzelziem varetu paiet, bet tu to neizmantoji, tapec liku tevi pa taisno jail.

Link to comment
Share on other sites

Just now, -Matīss- said:

tur jau ta lieta, es tev piedavaju ooc uncuff lai tu varetu paiet, jo dzive tu ar rokudzelziem varetu paiet, bet tu to neizmantoji, tapec liku tevi pa taisno jail.

bet tev ar rp, bij janonem roku dzelzi, jaiznem no masinas, jaievieto lifta, un tad vari rakstit /cuff. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Daniels_Pechaxx said:

bet tev ar rp, bij janonem roku dzelzi, jaiznem no masinas, jaievieto lifta, un tad vari rakstit /cuff. :facepalm:

Tu saproti ko es tev meginu pateikt? dzive tu varetu izmantot savas kajas, lai staigatu kaut vai esi ar rokudzelziem, neuzskatu ka man tas ir jaarpo , ja tu to dzive vari darit

Link to comment
Share on other sites

Just now, -Matīss- said:

Tu saproti ko es tev meginu pateikt? dzive tu varetu izmantot savas kajas, lai staigatu kaut vai esi ar rokudzelziem, neuzskatu ka man tas ir jaarpo , ja tu to dzive vari darit

bet tev ir tas jaerpo, kapec citi menti erpo, un tu izdoma, ka negribi?? XDDD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...