• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Maximiliano_Gainz


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Rimants_Reinfelds

2. Administrātora niks spēlē :Maximiliano_Gainz

3. Pierādījumi par pārkāpumu :es tieši gribētu pierādijumus no iņa puses

4. Apraksts par situāciju :Čalis iemeta wp neparko. prosta teica ka nonrpinv kautvai biju uz kkada random tilta. Es gribētu redzēt vid vai bildi ar nonrp inv. Paldies par sapratni 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, healz ye said:

dodu 12 stundas laika, lai ievietotu pierādījumus par wp, pretēji sūdzība tiks slēgta.

Bruh, man iedeva wp un izkikoja, es prosta rr un viss... kādi tev pierādijumi? Prasi maxītim, ganjau visu savu hernu filmē.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rimants_Reinfelds said:

Bruh, man iedeva wp un izkikoja, es prosta rr un viss... kādi tev pierādijumi? Prasi maxītim, ganjau visu savu hernu filmē.

 

Tev jāievieto pierādījumi (ekrānšāviņš) no spēles, kur viņš tev ir iedevis wp, ja tev tā nav, tad sūdzība tiks aizvērta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, healz ye said:

Tev jāievieto pierādījumi (ekrānšāviņš) no spēles, kur viņš tev ir iedevis wp, ja tev tā nav, tad sūdzība tiks aizvērta.

Bla zinkādi man pieraadijumi? MAN IR WP

 

Edited by healz ye
Bez ekrānšāviņa tu to nevari pierādīt, chat off
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, healz ye said:

Tev jāievieto pierādījumi (ekrānšāviņš) no spēles, kur viņš tev ir iedevis wp, ja tev tā nav, tad sūdzība tiks aizvērta.

Karoče, man nav pierādijumi, bet pats nemaz nebūtu šito hujnu licis. Lauma teica, ja vēlos pierādijumus no Maximiliano man ir jāieliek sūdzīBA.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...