• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Mason Has Tomatos]


Hopex+

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Den Hopek

2. Administrātora niks spēlē :Mason_Has_Tomatos

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/r6ni06  ,   https://prnt.sc/r6ni66

4. Apraksts par situāciju : Strādāju organizācijā ''Prizma'', braucu uz ''/entership'u'' - paņemu kravu (viss ar RP) un vedu līdz nodošanais vietai - nododu un noslīcinu fūri, lai atspavnojas hood'a! Taisu reconnect, jo NAV NEKĀDU iespēju tikt atpakaļ uz hood, ja neslīcinātu fūri, tad atpakaļ braucot ir mapes bugs, kur nevar atpkaķļ ceļā tikt pāri vietai, tādējādi ir jāiet ar kājām, un ar kājām ejot uz kuģi rakstot /entership rāda, ka ''jābūt pie stūres'' Tad paskaidrojiet, kādēļ ir jāsēž cietumā dēļ servera bugiem, vai administratora paviršības dēļ?

P.s - laba attieksme otrajā screenā - ''man pie dirsas'' :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jums ir 2 ceļi, kā tikt turp un atpakaļ, beidziet dirst, ka jums nav iespējas tikt atpakaļ. Beidziet te dirst, ka ir kādi bugi vai vēl sazin kas, ņehuj taisīt logoff un pēctam braukt atpakaļ. Logoff skaitās, ka jūs aizejat gulēt, nevis teleportējaties un no sākuma un turpiniet darīt to pašu. Speciāli priekš suslikiem nofilmēju video.

 

Link to comment
Share on other sites

Skatos, baigais cēzars esi. Tad ko Tu darīsi, kad izbrauksi trīs maršrutus lielais esmu nevainīgs-Playist? Tev vienā maršruta laikā gandrīz -30% healt, ko tālāk pateiksi? Tas vairs nebūs ''PG''?

Link to comment
Share on other sites

I nebraucat to maršrutu, man čista kkpd, jums vēl ir vecie maršruti, kur droši varat braukāt, ņehuj taisīt relogus un speciāli slīcināt fūres ;). 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2/25/2020 at 1:28 PM, AiBI said:

I nebraucat to maršrutu, man čista kkpd, jums vēl ir vecie maršruti, kur droši varat braukāt, ņehuj taisīt relogus un speciāli slīcināt fūres ;). 

 

Edited by kassels
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...