• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Richard Blumentāls


Recommended Posts

 

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Ricky Vanags 

2. Administrātora niks spēlē : Richard blumentals 

3. Pierādījumi par pārkāpumu :

4. Apraksts par situāciju : zinu ka ir pagājušas 9 dienas pēc tā topic aizvēršanas , pats nepamanīju , bet nu izdomāju ustaisīt šo sūdzību , un saņemt unbanu, es nezinu kas Ričardam uznācis , bet nu jā.

Palūdzu VanagOnka ustaisīt apelāciju , jo pats nevarēju postot un nekā izdarīt. 

Vanags ustaisīja apelāciju, un tad pēc apelācijas izveides bij pagājušas 48h stundas, un vanags uzrakstīja lai dot unbanu , jo 48h pagāja, un tad pēkšni, richards uzraksta ka nevar atrast ip, un tadel nevar iskatit sudzibu , bez nekadiem pieradijumiem , vispar neka.. 

Es nemaz nebiju  brīdināts  no richarda par ip neesamību un mana  apelcaija tika aizvērta bez pierādijumiem, un  ja viņam ļoti vaidzēja šo ip , tik pat labi varēja modiem usprasīt manu ip , un uzzinātu ip , un atrastu banu saraksta , vai kur tur jamekle, vai ari man usprasit es iedotu. 

pēc 3dienām pēc apeal ievietošanas netika ievietoti vajadzīgie pierādijumi un bez brīdinājuma lokots topic.

Nezinu kas richardam uznacis bij , bet nu bez bridinajumiem , neka vnk pasaka par to ip , un aizver topic, varbūt jo nav viņam video par manu banu , un izdomāja ka isprukt cauri.

Cerams iskatīs kāds šo sūdzību , un viss noskaidrosies. @Ezerinjsh @Sarkanais Kamars

P.s kā arī 4 acc lvl nevar iskatīt apelācijas , kaut esi banojis to cilvēku, kas taisa apelāciju, iskata tikai no 5 limena

  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...