• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Maximilliano_Gainz


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Crux_Krewazz

2. Administrātora niks spēlē : Maximilliano_Gainz

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Te būs mans topic par banu no Maximilliano Gainz, un kurā viņš pierādījumus neievietoja, un pat neviens admins kas izskata ban apelācījas , neiegāja, un pat neskatījos, un pat neizvēra topix, un neiedeva unban :D  Es saprotu , ka bīja brīvdienas, bet tad vajag aktīvu adminu kas izskata ban apelācījas . 

Šeit būs mans screens , kur mani nobano, bet zel , ka man video nebīja saglabāts, jo man jābūt lejā būtu aplītim no video kartes, kas uznjem video , bet vina nebīja, un es to neiegaumēju tapēc nesanāca saglabāt video, un uzreiz būtu tev nost admins maxīt :D  Sāksim ar to , ka tajā screen mani nobano pa croll uz terras laika beigšanu, un tā pēkšņi ? Ja labi padomājot, tad kapēc viņš nebanoja terras sākumā, kaut man nebija nekur crolls, bet uz pēdējām sekundēm ? Un to, ka es screnā stāvēju aiz koka, kur pat ar deagle nevar aizvilkt, bet tikai ar m4 , un mani bums nobano pa croll :D  Smieklīgi , ka dod tādiem cilvēkiem admins, kuri pa tiešām tikai savējos piesedz, un visus kicko , pa 5 sec afk, lai tik viņējie LSG bērni ienākti iespamot terru  . Mans screens - https://prnt.sc/ra8id1 

 

  • Like 3
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, -Sawyer- said:

Klauns tu esi  klauns tu paliksi nekad tu neko neesi darijis pec taviem vardiem  :DDDDDD

Nebiju pamanijis tavu ban ap  https://streamable.com/l0d4q

Klauns tu esi.. Tu tik aiz ekrāna māki dirst, bet dzīvajā sukātu pirkstus .. 

Sāksim ar to , ka ar m4 neskaitas nekāds crolls :D  Ar viņu es padaru spēles šaušanas gaitu ātrāku ???? Un tas specs ir bugains, jo tajā vietā manā ekrānā es vienkārši apriņķoju, nevis kā tavā zemēs iebugojos, kaut ar m4 tas neskaitas aun

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...