• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Raul_Shady&Alexander_matthews]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Lancelots_Galahads

2. Administrātora niks spēlē : Raul_Shady&Alexander_matthews

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://files.fm/u/3hu45b73

4. Apraksts par situāciju :

Pirmais gadījums Es zagu mašīnu pie Ziņu dienesta, apkārt neviens nebija (vismaz kad sāku operāciju) kad uzlauzu auto iekāpu un sāku braukt Alexander_matthews mani jail uz 40 min par CS, Es personīgi nesapratu par ko jo auto zādzības ir normāla parādība pasaulē. Es pajautāju adminstrātoram 2x man neatbildēja neviena vārda.

Otrais gadījums bija tūlīt pēc tam kad no iepriekšējās situācijas iznācu no cietuma, Šoreiz Raul_Shady man paskaidroja ko es izdarīju, lai gan nesaprotu, kāpēc braukšana pakaļ PD auto ir CS. Bet mani vēl kick jo esot lieks report!.

 

Tātad kas mani neapmierina. Šie divi administratori izbauda kādu iemest cietumā un jūtas pārāki pa citiem spēlētājiem (izmanto savu statusu) Pirmajā gadījumā adminstrātors bija tik lepns, ka nepaskaidroja kā auto zadzība var būt CS un otrajā adminstrators bija tik lepns, ka jutās aizskarts par to ka viņam liek paskaidrot, jo es it kā uzdodu stulbu jautājumu, tāpēc tas laikam skaitās lieks report un mani kick.

Manā uztverē administrācijai jābūt paraugam un jāmāca citi, un ja ir cirvis tad jailo nevis meklē iespēju kādu kick, jail vai ban, par huiņu un izradīt savas privalēģijas.

P.S Raul_Shady nav cienīgs būt par administratoru ja lieto WH!!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

braukšana pakaļ un triecoties PD auto, kāmēr viņš mēģina apstādināt citu cilvēku, ir CS. un par WH, ļevi pierādījumi. Kā arī kurā mirklī es jutos aizskarts, par to ka liki paskaidrot? un jā tu uzdevi stulbu jautājumu. Šobrīd es redzu, vienīgo aizskarto tevi.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Raul Shady said:

braukšana pakaļ un triecoties PD auto, kāmēr viņš mēģina apstādināt citu cilvēku, ir CS. un par WH, ļevi pierādījumi. Kā arī kurā mirklī es jutos aizskarts, par to ka liki paskaidrot? un jā tu uzdevi stulbu jautājumu. Šobrīd es redzu, vienīgo aizskarto tevi, tu raudi, kad tevi iemet uz 30 minūtēm par CS. :D Soda sistēma paredz uz CS pārkāpumu man tevi ielikt Cietumā sākot no 100 minūtēm un beidzot ar 200!

 

skaties jauno kur kova editojis pec tas ir jailo... tu veco skaties

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Raul Shady said:

braukšana pakaļ un triecoties PD auto, kāmēr viņš mēģina apstādināt citu cilvēku, ir CS. un par WH, ļevi pierādījumi. Kā arī kurā mirklī es jutos aizskarts, par to ka liki paskaidrot? un jā tu uzdevi stulbu jautājumu. Šobrīd es redzu, vienīgo aizskarto tevi.

Jails bija paties, bet šoreiz par to ja tu kaut ko pajautā adminstrātoram tad Tevi kick, jo lieks report un tu vuņu traucē. Kāda jēga tad no tāda, ja tu nevari atļauties rakstīt un jautāt, ja tevi kick.

P.S. tas WH Screens daudz pierāda, jo tur ir 100% tava atdzīšanās. Izskatās Tev trīc ļipa trusīt,

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...