• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Martin World]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Steve_Winchester

2. Administrātora niks spēlē : Martin_World

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/rc6h25 ; https://prnt.sc/rc6bey

4. Apraksts par situāciju : Ienācu online, jo discrod ierakstija, ka ir iespamots mafbiz pret mums. Bez leksikas uzjautāju "/report Vai kads iespamoja karjers?" par cik biju vienīgais SYY members online un redzēju, ka Charly no administrācijas ir online. Martin izkiko par "lieku" Ienācu atpakaļ un uzjautāju, kas tur bija lieks, par ko atkal tiku kikots. Tapēc trešo reiz mazliet aizskāru nabaga jūtas ar AA, par ko iedod 365 dienu banu.. Pats taisi nonRP hujnu pastāvīgi serverī un dod sodu, kas nav attiecīgs situācijai. Tev vec jādodas atpūtā mazliet esi pārspēlējies SAMP, dēļ tādiem klauniem, kā tu arī zūd aktivitāte serverī palēnām. :)

Pie reizes: Šādi uzvedas Pasaule serverī: https://streamable.com/n7x5c

 

Link to comment
Share on other sites

Tak tādus pajoliņus kā tevi vispār te nevajag, viss ko dara šauj ar aim, sīks perdelis paļubom kuru apceļ un čalis izgāž dusmas sampā… 

Vajag savus pusaudžu hormonus savākt - https://files.fm/u/cmcj3p4v#sign_up

 

Link to comment
Share on other sites

"Sīks perdelis" oks, oks. :D  Diemžēl , man pc normāli iet.. pašaut arī māku bez hakiem, kā arī serverī neesmu banots par hakiem.. Ja Tev par to nav pierādijumu tad mutīti ciet.

Tev jau noteikti uz  tā tostera , 10fps gameplay  vajag visu iespējamo cleo mapē, lai kaut nedaudz funkcionētu.

Loģiski, ka es izteikšu, ko es dommāju par tevi, kad tu bez iemsela vairākkārt kiko ārā no servera ar iemeslu "lieks", kad es administracijai prasu palīdzību.. atšķirībā no tevis Charly tas reports nešķita lieks, kad jautāju par mafbizz un vismaz viņš sniedza atbildi. Ja mani moka "pusaudžu hormoni" tad tev čali ir kaut kādi mazvērtības kompleksi un tādiem klauniem kā tev vispār pie stobra, kā administrātoram nevajdzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

1. Pamēģini man to mutīti pievērt ;)

2. Nu 10 FPS bija uz jauno gadu pie egles, tā viss safe

3. Tu tak bez aim vispār nemāki spēlēt, un tas kas Charly'am šķiet pieņemami, man pilnīgi pox, tas bija lieks manā uztverē, tāpēc lidoji no servera, un tad tavi mazie hormoni tev uzplijās un vienkārši parāvi jauku banu puis 

Link to comment
Share on other sites

O bla. man ar ir ko teikt, bet paklusēšu. 

Ā nē sadirsu. Adminam, konkrti  Martin_World ir reālas problēmas ar pašvērtējumu. Man nav konkrētu faktu par to, bet pavadot 1,2h serverī, man pat nebija nekas jādara lai to saprastu. piemērs. nobanoja, iespējams šo pašu čali Steve_Winchester. iemeslā ierakstot PISIES!! Bled kas tas pa līmeni ??? Esi admins, uzvedies kā admins, nevis kā 16 gadīga padauza   Izpisas mani no servera, jo nepatīk mans vārds, kas bija Sasodīts. Kāda *** dirsā starpība, kā mani debīlie vecāki mani nosauc???  Biju dzirdējis daudz negatīva par šo serveri, līdz šim domāju ka katra paša problēma tā ir, ka čīkst par to, bet tagad saprotu, ka te dažam labam, tālu līdz realitātei !!!  pajāt uz šo serveri, atnācu vnk pāļa agonijā savu žult izgāzt, pār cilvēkiem, kam bērnibā mātes piens un dzērājtēva humors trūcis.. 

 

nothing personal, just business!!!

Edited by kris͏taps
+3wp, suspends
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kumārs420 said:

O bla. man ar ir ko teikt, bet paklusēšu. 

Ā nē sadirsu. Adminam, konkrti  Martin_World ir reālas problēmas ar pašvērtējumu. Man nav konkrētu faktu par to, bet pavadot 1,2h serverī, man pat nebija nekas jādara lai to saprastu. piemērs. nobanoja, iespējams šo pašu čali Steve_Winchester. iemeslā ierakstot PISIES!! Bled kas tas pa līmeni ??? Esi admins, uzvedies kā admins, nevis kā 16 gadīga padauza   Izpisas mani no servera, jo nepatīk mans vārds, kas bija Sasodīts. Kāda *** dirsā starpība, kā mani debīlie vecāki mani nosauc???  Biju dzirdējis daudz negatīva par šo serveri, līdz šim domāju ka katra paša problēma tā ir, ka čīkst par to, bet tagad saprotu, ka te dažam labam, tālu līdz realitātei !!!  pajāt uz šo serveri, atnācu vnk pāļa agonijā savu žult izgāzt, pār cilvēkiem, kam bērnibā mātes piens un dzērājtēva humors trūcis.. 

 

nothing personal, just business!!!

Uccc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...