• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Maiks Stiflers, Edzio_Auditorie


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Den_Hopek

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Maiks_Stiflers , Edzio_Auditorie

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : 

  • Maik Stiflers - braucot pa ceļu, viņš neskatoties uztriecas virsū un vēl atļaujas ooc insult.
  • Edzio Auditorie -  īpašs gadījums, kurš iejuties dieva lomā.. - Stāvu, pretī stacijai, pie veikaliņa, uz ietves. Pienāk klāt un saka, ja nepazudīšu no turienes, ar kājām staigāšu.  Vienkārši nonrp ar savu debīlo komandu(/take, kuru visp vajadzētu nafig izņemt) atņem tiesības un vēl pasaka, ka bija rp (iemesls) Ja tas ir iemesls, tad parādiet man lūdzu kaut vienu gadījumu kur kkāds random licenzators Tev tiesības pēkšņi pazudinās, tikai stāvot ceļa malā, uz ietves xD (neesmu vienīgis kam atņēma, tas pats cilvēks citos laikos ir ņēmis vēl,,, )

4. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bija rp iemesls tu staveji uz gajeja ietves otrs nemaceji braukt treškart tagad raudi. Cik zinu istaja dzive pec ceļu satiksmes noteikumiem nav atlauts stavet uz gajej ietves

2020 k rp rip iemacies rp zaudēt paspele mta un tad redzesi ka tev atri bus low rp status pa šadam lietam kā nemaki braukt un stavi uz gajej ietves uz draudi ka man panelis nost. Vairak neko neteikšu lai admini izlemj.un tev istaja dzīve šadi braucot neceret uz tiesībam ps pahaxo vel kad nav admini on pameta vel mašinas ar speed

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, kodejs said:

Ja bija rp iemesls tu staveji uz gajeja ietves otrs nemaceji braukt treškart tagad raudi. Cik zinu istaja dzive pec ceļu satiksmes noteikumiem nav atlauts stavet uz gajej ietves

2020 k rp rip iemacies rp zaudēt paspele mta un tad redzesi ka tev atri bus low rp status pa šadam lietam kā nemaki braukt un stavi uz gajej ietves uz draudi ka man panelis nost. Vairak neko neteikšu lai admini izlemj.un tev istaja dzīve šadi braucot neceret uz tiesībam ps pahaxo vel kad nav admini on pameta vel mašinas ar speed

Pipariņ, Tu tagad tiešām esi sevi pierādījis uz visiem simts :1f602:

Maz ticams, ka ar šādām rīcībām Tu vispār kko zini no dzīves, bet lai jau paliek tavā ziņā :1f648: *2020 k rip rp* i mean... Kaut vienu komandu izdari, lielais puika.

Smieklīgi, ka reāli  ir tāds, kurš tiešam domā, ka insturktors var atņemt tiesības par to, ka stāv uz ietves. Uzvaicā, draugs mīļais, vecākiem, vai kādreiz pat policija to uzdrīkstētos darīt...  Ceru, ka sapratīsi ko Tu savā prātiņā dari nepareizi.

Draudētu un raudāt es tiešām netaisos :1f607:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...