• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par Servera Speletaju]Raul_Gonzalez,Jake_Thirst


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Rudolfs_Barons

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Raul_Gonzalez,Jake_Thirst

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Es mierīgi patrulēju un šie ar savu auto vienkarši saka šaut Un Viens taisija NJ,Un ari DM+QS

4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://failiem.lv/u/g6wxbdbp

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Domā ar galvu tu prost piebrauc pie mums un saki kko dirst virsu. protams kad mes tev shausim..

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es tev neko nedirsu es mierigi braucu.Jo jus lidojat pilna atrumā.Es ķēru un tavs draugs izmeta no auto(NJ)+Tev ir QS PG.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Foršais Džeks said:

Es tev neko nedirsu es mierigi braucu.Jo jus lidojat pilna atrumā.Es ķēru un tavs draugs izmeta no auto(NJ)+Tev ir QS PG.

NJ Qs ?? man tikai bija 1 weps un vinjam nebij neviens.. Unnn Sakuma stacija tu mums kko dirsi virsu, tad otra SF tu prost man uzbrauci virsu.. Tu vel nomiri pasha sakuma ne tuk tikunta piepisies mums. Tev bish ir japamacas.

Link to comment
Share on other sites

Vecīt , nav uguns bez dzriksteles!  Tu nevis mierīgi brauci , bet tīšuprāt brauci mums tieiši purnā! Un ar to nekas nebeidzās . Tevi Jake nošāva un tu jau sagaidiji mūs SF , kur varonīgi izleci no auto bez jebkāda RP un sašāvi manu auto , pēc kā mēs skrējām prom uz RM bāzi un pa ceļam jau atkal uzradies tu un mēģināji mūs sašaut ((NEVEIKSMĪGI :( )) 

 

Link to comment
Share on other sites

+

6 hours ago, Raullers said:

Vecīt , nav uguns bez dzriksteles!  Tu nevis mierīgi brauci , bet tīšuprāt brauci mums tieiši purnā! Un ar to nekas nebeidzās . Tevi Jake nošāva un tu jau sagaidiji mūs SF , kur varonīgi izleci no auto bez jebkāda RP un sašāvi manu auto , pēc kā mēs skrējām prom uz RM bāzi un pa ceļam jau atkal uzradies tu un mēģināji mūs sašaut ((NEVEIKSMĪGI :( )) 

 

+Es ar rp parmainiju jus vienkarši neredzejat.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Foršais Džeks said:

+

+Es ar rp parmainiju jus vienkarši neredzejat.

Mes  nko neredzejam tava ss ir nav rp pat .pff Legenda xDDDDD

Link to comment
Share on other sites

speletajs Raul Gonzalez sanems 20 min cietumsodu par nj

par otru neko nevaru izdarit jo nav redzams kad vins kko izdara

Paldies par sudzibu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...