• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Lauma Stefanos vai jebkurš admins kurš var unbanot


Recommended Posts

Tavs nick spēlē: Dom Cheastwood

Administratora nick spēlē´: Lauma Stefanos vai jebkurš admins kurš var unbanot

Pierādijumi par pārkāpumu: nevaru iekopēt bet var apstīties banu apelācijās [Bans] Rivera

apraksts par situāciju: kr4 iemetu banu apel pajiet 48h video nejiemet, un pēc noteikumiem ja admins 48h laika nejiemet video tad ir unbans. Un jau ir pagājušas 6d kā nav unbans un sha jau būd 7d

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/rfrbpd

Pats esi ierakstījis apelācija, ka tev ir unbans, tāpēc neviens tur nemaz vairs neskatās.

Apelācijai neesi norādījis pareizu virsrakstu, tāpēc pierādījumi arī netika ievietoti laikā, bet bans ir patiess.

 

Link to comment
Share on other sites

kr4 lieta ir tāda pats to sapratu kad aizslēdza topicku. Paskatijos banu listā un nerādija ka man bans, tāpēc ierakstīju ka ir unbans jo domāju ka unbanoja, tad es prikola pēc ierakstīju meklētājā Dom_Cheastwood un parādija ka bans  Un bans nav paties jo es lēkāju un es iebugojos, un es vainīgs wtf kāds sakars? Un vsp kāpēc man jānorāda pareiz virsrakts ja no adminiem ir tikai 1 Rivera un tā ir Salvadore_Rivera?

Link to comment
Share on other sites

Bana iemeslā norādīts, ka bans ir no admina Vanaga, kurš arī bija jānorāda apelācijas nosaukumā. 

Kā arī, ir divi admini ar uzvārdu Rivera. Salvadore_Rivera un Eddie_Rivera.

Nākošreiz ban apelāciju aizpildi un nosauc pēc parauga, tad šādas problēmas nerastos.

Link to comment
Share on other sites

Akd tak es to apelāciju iemetu pirms tam kad Eddie nebija acc

un vsp kas bano tas met video un vsp pričom te vanags ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...