• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Daniels_Pechaxx


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Muhameds_Abdulls

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Daniels_Pechaxx

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Braucot uz SF, man garām lielā ātrumā panesās rolleris. Čatā parādījās Hack Alert par Speed Hakiem un redzams bija vārds un mašīnas vārds ar kuru persona vārds kas bija rolleris. Pabraucot tālāk pie tuneļa, persona bija nokritusi no rollera un kāpa virsū, kas saskan jo persona lielā ātrumā lidoja garām un nokrita dēļ neveiksmīgas piezemēšanās. Tad izdomāju sākt ierakstīt. Iebraucot tunelī, redzams ka persona dažu sekunžu laikā no maza ātruma, sāka braukt lielā ātrumā, kas ir neraksturīgi rollerim. Stipri šaubos ka pie vainas bija internets, ja izskatās ka viņš hako un vēl uzstādītais mods pieķēra ka persona visticamāk hako.

4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa, man vienīgais ko izdarīja nedaudz mašīnu sadaudzīja, tas viss bet hakot nav labi

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) te... Ir arī labākas kvalitātes screenshots ar hack alert... te

Link to comment
Share on other sites

Ar faggio braucot, ir iespeja tappot pogu uz augšu, kas atrodas labaja klaviaturas puse, labāk pazīstama kā būltiņa uz augšu :D

un tāds ātrums dēļ tā, ka spamoju pogu, plus vienmēr braucot tajā tunelī uz leju, ātrums palielināsies līdz pat 205 km/h vai pat vairāk, vienalga ar ko

tu brauc, plus es boostoju ar būltiņu. Nedomāju, ka speed hacks tik lēnu iesāktu braucienu XDD. Nezinu ko teiks admini, bet es pats zinu, ka neesmu hakojis :D

 

manuprāt esmu izskaidrojis, kā uzņēmu tādu ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu... Tu man panesies garām ātri lidojot augstu un nokrītot no rollera. Pat ar to tavu tappošanu tik ātrs uzrāviens faggio vienkārši nav kā redzams video. Un plusā uzmetās arī alerts, takā nezinu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...