• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Par banu


Stealerz

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu: Kr4 man uzlika banu uz 1ned un tā nedēļa šodien pajiet un bans beidzas 17:03:29 bet man rāda ka bans vēl 1d. Ieeju ucp skatos ka bans beidzas 2020:03:14 17:03:29 Tad pamēģināju rūteri rr bet nekas nenotiek

2. Pierādijumi par problēmu: Nevaru ss uztaisīt nedarbojas F8. Bet varat pamēģināt iejiet caur Dom_Cheastwood acc un redzēsiet ka bugs.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ekrānšāviņu var uzņemt izmantojot citas programmas kā bandicam, fraps, utt. 6 stundas laika, lai tiktu ievietoti pierādījumi, pretēji sūdzība tiks uzskatīta kā aplama. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Akd es vairs nēsmu pie tā pc kur man iet samps un es pie viņa nevaru tikt 6h laikā. Un kapēc tu krāj postos vsp? Tak iesosto kautko normālu nevis visos topickos vienu un to pašu raksti. Tak tu pats vari to pārbaudīt ka bugs un vēl saki lai iemetu ss. Pārbaudi un lieta darīta nevis postus krāj. Visi modi vienādi

Link to comment
Share on other sites

Sūdzību ir jāveido uzreiz ar visiem pierādījumiem nevis jāgaida, kad moderators vai kāds cits administrācijas loceklis pieprasīs tos. Administrācija lietotājiem nāk pretī dodot laiku, lai parādītos pierādījumi sūdzībās vai bana apelācijās.

Man nekas serverī nav jāiet un jāpārbauda.   Debīls arguments “Visos topikos raksti vienu uz to pašu, beidz krāt postus”, jo lietotāji ir tie, kuri nespēj ievērot noteikumus un veidot topikus atbilstoši prasībām. 

Sūdzību slēdzu.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...