• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Antonio Zanetti


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dzintars Paiders

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Antono_Zanetti

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : CS RP avoid DM BugAbuse (šauj ar baseball bat, kā var redzēt video un bugo aiz mašīnas hitboxu)

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : Video!

Link to comment
Share on other sites

kāda baseball bat bug? galīgi saspiedies esi? :DDDDD un par sūdzību jā... es arī tevi mīlu :*

Link to comment
Share on other sites

Pēc rp tu izvilku baseball bat, līdz ar to tu nošāvi mani ar baseball bat, bugs pavisam vienkāršs, es kipa tevi redzu un varu uz tevi notēmēt, bet tu esi aiz mašīnas un es trāpu mašīnai, bugs tik pat vecs kā samp tu man vari iešaut a es tev nevaru, jo tev priekšā kipa ir objekts no manas puses, a tev viņš netraucē, tā šā strādā, kādreiz ar šo bug ļoti bieži sastapos vienā serverī, uz jumtiem strādā vis labāk 

Link to comment
Share on other sites

atceries to kad ja es izvelku baseball bat tad nākamo komandu es varu uzrakstīt pēc 2 sekundēm lol. līdz ar to es vienkārši nomainiju wep un auto rp nenostrādāja takā nomierini savus pirkstus.

Link to comment
Share on other sites

Nu varēji jau erpot ka velc ārā Desert Eagle, rp jau ir tas ka tu izvelc kaut ko konkrētu, nevis tas ka tev ar peles ripuli ritinot janoerpo katrs kurs tev ir pa celam... :D

Link to comment
Share on other sites

man ir auto rp ko tu nesaprati? :D es kā kautko izvelku man automātiski rp uzraksta. es ar rullīti ātri paspēju 3 wepus nomainīt a rp ierakstās tikai vienam jo otru komandu var tikai pēc 2 sekundēm. kautko saprati? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...