• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Raul_Gonzales


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dzintars_Paiders

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Raul_Gonlez

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : QS CS DM CarDM LogOFF, Pa departamentu izsauca CP, kipa paerpot, kad ierados redzēju CSN situācīju, ieradās vēl divas personas, kuras viņš nodmoja, kaut gan viņi ieradās piedalīties RP situācījā, pēc tam viņš vēl CarDM, DM veica pret mani un kad gāju uzlikt /su un saķēdēt, sazinoties ar KP par situācīju, viņš redzot Departamenta Rācīju LogOFF

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

Video 1

Video 2

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Nevis es Logoff , bet mani izkikoja! 

2. Nevajag lūdzu izdomāt savas kaut kādas random pasakas par cilvēkiem , kas "PIedalijās RP " absolūtas muļķības vecozēn...

3. Tu atbrauc  rpot un sāc mani mācīt , kas ir CSN ! Ko b*e ?!? Dari , kas tev jādara un sēdi kluss.

.4. Un viena mācība pa dzīvi , kas Tev tavos 22 vai 23 gados būtu jāzina ... Stukačus neviens necieš , un tādu kā tevi ir jāslanā vispār bez jebkādas vārdu runas ! :)  

Džekam 23 gadi spēlē sampixu un sūdzās kās 15 gadīgs suķis! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Raullers said:

1. Nevis es Logoff , bet mani izkikoja! 

2. Nevajag lūdzu izdomāt savas kaut kādas random pasakas par cilvēkiem , kas "PIedalijās RP " absolūtas muļķības vecozēn...

3. Tu atbrauc  rpot un sāc mani mācīt , kas ir CSN ! Ko b*e ?!? Dari , kas tev jādara un sēdi kluss.

.4. Un viena mācība pa dzīvi , kas Tev tavos 22 vai 23 gados būtu jāzina ... Stukačus neviens necieš , un tādu kā tevi ir jāslanā vispār bez jebkādas vārdu runas ! :)  

Džekam 23 gadi spēlē sampixu un sūdzās kās 15 gadīgs suķis! 

Haha dirss talak lideris off

Edited by kassels
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Ja tev nepatīk, negribas spēlēt pēc RP un nevari iekļauties servera likumos, tad lūdzu meklē un spēlē FreeRoom serverī, es uzskatu, ja ir Rp serveris tad spēlētāji spēlē jo grib spēlēt rp, kas grib šaudīties un tā, tie iet freeroom serveros... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es uzskau , ka beidz tēlot baltu pūkainu un nevainīgu.. Nevajag te kādam kaut ko pierādīt , ja tomēr ir vēlme , tad droši brauc ciemos uz Jelgavu un pierādi , cik uziet . Nevienā brīdī neesmu teicis , ka negribu spēlēt bezzz RP.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...