• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Deivid_Moore


Recommended Posts

Admins Deivid more iejailoja mani par cs un qs es nesapratu teica ka qs es tos wepus pārdevu sev un parādijās rokās deagle un bija karš starp zemi ar GSG un mani iejailoja par CS,Qs par cs jo tas notika pie spawn Sēžu tagad 3000 sec Norm

Nu Deivid met screen tagad!

Edited by Auri_Musimo
+10 warn, sūdzība bez parauga.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Karš jau sen bija beidzies , tu sēdēji uz jumta prēti dz.stacijai , un ar deaglu šāvi pa cilvēkiem

 

Čatu nerāda , jo SS ņēmu ar Frapsiem

 

http://www.bildites....cay04zc7opv.jpg

 

Jails patiess

Link to comment
Share on other sites

Karš jau sen bija beidzies , tu sēdēji uz jumta prēti dz.stacijai , un ar deaglu šāvi pa cilvēkiem

 

Čatu nerāda , jo SS ņēmu ar Frapsiem

 

http://www.bildites....cay04zc7opv.jpg

 

Jails patiess

Sory, ka es seit jaocus, bet sajos ss nav nekas redzams, ka vins kautko nosauj + QS nav redzams! Nakamreiz, kad nemsi ss tad taisi, bez fraps
Link to comment
Share on other sites

Sory, ka es seit jaocus, bet sajos ss nav nekas redzams, ka vins kautko nosauj + QS nav redzams! Nakamreiz, kad nemsi ss tad taisi, bez fraps

 

Es jau neko nesaku par nošaušanu , SS jau arī nav pārāk labs , bet tur ir redzams kā viņš tēmē ar ieroci

Link to comment
Share on other sites

Es jau neko nesaku par nošaušanu , SS jau arī nav pārāk labs , bet tur ir redzams kā viņš tēmē ar ieroci

tur jau ta lieta, ka nav redzams CHATS vai bija RP VAI NE TAKA NEPATIES JAILS
Link to comment
Share on other sites

Kur var būt šitāds lunis blad Tēmēju a tad pahod jaizdomā paspēlēties ar acc mo6 iemetam jail par QS un blad CS Būtu labāk aizgājis gramatas lasīt Lunis

Edited by Auri_Musimo
+10warn, DP. + 1 dienas bans, abuse.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Skatos kad ar ss neiet! Varu ieteikt labu progu kura ieraksta augstā kavalitātē un FPS max rakstīšanas laikā paņem -3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...