• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Den_Hopek


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Fenduro

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Den_Hopek

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es izgaju no slimnicas ielido mani un sak qs sak saut utt      Chalis labakus hakus dabu neka sitos kuri kiko tevi :D

4. Kā vainas dēļ tas notika :Vina

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

Link to comment
Share on other sites

first of all -  KADS MODS izlabo to :

1 hour ago, bamperis said:

4. Kā vainas dēļ tas notika :Vina

Nejau tpt vien šāvu, u kno'...

 Baig te tais augšā taka aiz garlaicības sagribējās dm'ot, ne? xD

Personīgi uzskatu, ka sūdzība būtu aplama un to pat varētu vērt ciet, jo ne qs, ne dm redzams, ne cs.. Tas noticis nakti, kkādā pagalmā, nekāda ooc chata un pat iemesls ir bijis, protams, tu jau neuzfilmē visu no sākuma, tikai to vietu kur jau mūc. tak čatu paskaties kur aizmukri rakstot = lox, nabagi

Tas kinda nav cs? Ja tev pa nakti piebrauc četri cilvēki maskās(labi, dotajā brīdi diemžēl nebija) un ar ieročiem? Cerams, ka tevi vēl paņems par šito huiņu..

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Hopex_ said:

first of all -  KADS MODS izlabo to :

Nejau tpt vien šāvu, u kno'...

 Baig te tais augšā taka aiz garlaicības sagribējās dm'ot, ne? xD

Personīgi uzskatu, ka sūdzība būtu aplama un to pat varētu vērt ciet, jo ne qs, ne dm redzams, ne cs.. Tas noticis nakti, kkādā pagalmā, nekāda ooc chata un pat iemesls ir bijis, protams, tu jau neuzfilmē visu no sākuma, tikai to vietu kur jau mūc. tak čatu paskaties kur aizmukri rakstot = lox, nabagi

Tas kinda nav cs? Ja tev pa nakti piebrauc četri cilvēki maskās(labi, dotajā brīdi diemžēl nebija) un ar ieročiem? Cerams, ka tevi vēl paņems par šito huiņu..

 

Hmm jaa neuzvilkeju kur tu ar airbrake lido ja piedod aizmirsu dude tu mani stacija dmoji jau pie degvielu uzspildes un tad lv pie ķīniršu mafijas ne par ko 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, bamperis said:

Hmm jaa neuzvilkeju kur tu ar airbrake lido ja piedod aizmirsu dude tu mani stacija dmoji jau pie degvielu uzspildes un tad lv pie ķīniršu mafijas ne par ko 

Varbūt pieciem ''airbrake'iem'' ? :1f920:

Tāds filmētājs tak esi, tad samet tos video, lai beidzot nobano mani - to trako haker. ne?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Hopex+ said:

Varbūt pieciem ''airbrake'iem'' ? :1f920:

Tāds filmētājs tak esi, tad samet tos video, lai beidzot nobano mani - to trako haker. ne?

Nekraj postus gaidam admina atbildi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...