• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Suudziiba [Charly Vendetta]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Tito Zambrotta

2. Administrātora niks spēlē : Charly_Vendetta vai hz kaa tur

3. Pierādījumi par pārkāpumu :  https://prnt.sc/rnxgb3

4. Apraksts par situāciju : Krch, Viiri blje Pirms maffbiza brauc ar sultaniem, paarsniedz aatrumu es kaa godiigs policists Nokjeru uz radara, Respektiivi taa ir zvaigzne!!  
Muusu  jaukais admins Blje izdomaa vinjus izlaist laukaa no GODIIGI NOPELNIITAA JAILA ar atrunu : NU VINJIEM TAK MAFFBIZZ!!.. :D
bljeJa es dabuushu jailu par DM juus arii mani izlaidiisiet uz MAffbizu pashaudiities??? :D  KUR IR RP BLJEE ? :D KUR!!!??? 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Veci iedod man kaut vienu screen kur tu viņus ar /arrest arrestēji , ja bija zvaigznes mafbizz laikā ,kuras nav noņemtas, ,viņus mafbizz laikā nošauj ,viņiem ir jādod unjails,lai te ieraksta pati Lauma ,un redzēsi ,ja zvaigznes ir mafbizz laikā ir unjails 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, CharlyVendetta said:

Veci iedod man kaut vienu screen kur tu viņus ar /arrest arrestēji , ja bija zvaigznes mafbizz laikā ,kuras nav noņemtas, ,viņus mafbizz laikā nošauj ,viņiem ir jādod unjails,lai te ieraksta pati Lauma ,un redzēsi ,ja zvaigznes ir mafbizz laikā ir unjails 

 

visp saprati , ko uzrakstīji ? :D 

 

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, -daniik said:

visp saprati , ko uzrakstīji ? :D 

 

Jā,pietiks jums krāt postus..

Pavisam vnk,lai Tito pats man iedod screen kur ir viņš pats viņus ir arrestējis ,jo ,ja mafbizz laikaa ir zvaigznes ir jaunjailo,ļoti vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Jā,pietiks jums krāt postus..

Pavisam vnk,lai Tito pats man iedod screen kur ir viņš pats viņus ir arrestējis ,jo ,ja mafbizz laikaa ir zvaigznes ir jaunjailo,ļoti vienkārši.
Paraadi kaut vienu mentu kursh njem skriinus ar /arrest pajolinj!! 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tu blje stulbeni, Ja man Buus zvaigznes par spiidingu pirms maffbiza, mani noshaus tu mani arii unjailosi? Kaa tas blje tagad straataa un veel ar iemeslu : MAFFBIZZ!!!  RESPEKTIIVI ZEENI KAS SHO LASA!!! TAISAT DM,DB da huj vinj zin ko, juus iemetiis jail, Bet esat droshi ja jums buus maffbizz, juus UNJAILOS!!!! ;) 
1. RL Ne viens blje nezin kad ir kaads Maffbizz, vairaak, NAV BLJE TAADU Maffbizu RL!!
2. Mentam *** kur cilveeks lido(Ja nav emergency service ar baakuguniim) VInjsh taapat uz speed kameru kjers.

 
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Tito.Z said:

Jā,pietiks jums krāt postus..

Pavisam vnk,lai Tito pats man iedod screen kur ir viņš pats viņus ir arrestējis ,jo ,ja mafbizz laikaa ir zvaigznes ir jaunjailo,ļoti vienkārši.
Paraadi kaut vienu mentu kursh njem skriinus ar /arrest pajolinj!! 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tu blje stulbeni, Ja man Buus zvaigznes par spiidingu pirms maffbiza, mani noshaus tu mani arii unjailosi? Kaa tas blje tagad straataa un veel ar iemeslu : MAFFBIZZ!!!  RESPEKTIIVI ZEENI KAS SHO LASA!!! TAISAT DM,DB da huj vinj zin ko, juus iemetiis jail, Bet esat droshi ja jums buus maffbizz, juus UNJAILOS!!!! ;) 
1. RL Ne viens blje nezin kad ir kaads Maffbizz, vairaak, NAV BLJE TAADU Maffbizu RL!!
2. Mentam *** kur cilveeks lido(Ja nav emergency service ar baakuguniim) VInjsh taapat uz speed kameru kjers.

 

Zambrottai vienmēr taisnība :D

Edited by kris͏taps
+1wp - offtopic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...