• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Warning Point uz līdera statusa!


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Crux_Krewazz

2. Administrātora niks spēlē : Nezinu, ieraudziju forumā, ka ir man warning point , kaut es aizvakar biju on! 

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/ruk05g

4. Apraksts par situāciju : Sāksim ar to , ka man Pasaule bija IG teicis , ka man būšot Warning Point uz līdera statusa pa neaktivitāti :D Te ir kautkādi jauni noteikumi , vai ? Līderis var atrasties 1 ned offline, un tikai pēc 8 dienas sniedz wp , ja nav bijis online nedēļu . Es esmu on , un neviena banda nenāk , un aizvakar es nosēdēju 5h on gaidot kad ienāks kāda banda, un es speciāli ar savējiem izzeju off, un ieskrien nabadziņi GSG kādi 5 purni ;) Tas , ka es nosēzu online tupa baigais tolks?  Tas , ka ir karantīns man tas nepiš , nesēzu on visu dienu, bet bīju aizmaucis atpusties, un man uzliek WP , ka 2 dienas nebiju 

Es varu saderēt , ka ne Lauma , un Flakons iedeva WP, bet Gainz , or Pasaulīte ! Gaidu nost WP

@Ezerinjsh 

+ Mani bija uz mafbizz nobanojuši nepatiesi, un nevaru IP samainīt, un gaidīju kamēr izskatīs ban apel, kurā arī tika nesniegti pierādījumi ! 

Te tgt admini bano cilvēkus , un neliek pierādījumus, un neviens neko viņiem nesaka , jo pilnībā *** ;) 

Bans par Mafbizz - 

Gaidu WP nost !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...