• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par serveri


rizhix

Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri

 

 

 

 

1. Apraksts par problēmu :Ienāku on, atdzimstu parastajā vietā, domāju aizmirsies /spawnchange, uzrakstu saņemu atbildi, ka man mājas nav, okeeeeeeeeej esmu 100% pārliecināts, ka mājas kontā naudai bija jābūt, bet nu atkal, kaut kāds bugs, braucu meklēju jaunu māju, skatos paydays, uzmetu aci ka man jau nemaz nav par ko jaunu māju pirkt, tajā brīdī viss jau palika interesanti, 8k bankā. No Laumas saņēmu atbildi, ka man kāds stīleri iedevis, esmu pārliecināts, ka man tādu neviens nav devis, Lādējis neko neesmu, pc esmu ieslēdzis un uzreiz devies sampā, internetā un tai skaitā forumā sēžu no telefona. Paroli nevienam devis neesmu, kā arī draugi viņu nezin. Mystery (Uz rokas nauda kas stāvēja izskatās pēc atmiņas nebija mainījusies)

3. Pierādījumi par problēmu : Es nescrīnoju kad nopērku māju vai bankas kontu pirms izeju, kā saka neparedzēju, ka viņi izdomās no manis aiziet tālākos medību laukos.

p.s - iespējams redzēt, kaut kur kad esmu bijis online? Es beidzu personīgi spēlēt vakar pirms apmēram 02:00 naktī, un šodien online ienācu apmēram 19:30 (+\-)

p.s.s - kā arī šis ir vienīgais serveris kurā kopš atsākšanas esmu spēlējis\gājis

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...