• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ralf_Gainz


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Paul Howard

2. Administrātora niks spēlē : Ralf Gainz

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://streamable.com/wkvw9h

4. Apraksts par situāciju : Kurā vietā tur ir patiess bans? Iemet yt un ar 0.25 parādi.

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

iemet yt un parādi man, nepietiks ar tavu ljevo vidaku

ja šeit ir bugs, kapēc tad man nevarētu būt? Pastāstiet, kapēc, lai es hakotu, ja mana ir pieteikums 

Paturpinot..

Pastāstiet kurā vieta es trāpiju blakus esošajam? Tur jebkurs vesels cilvēks var izskaitīt, ka es 3 reizes izšāvu. Vienu lodi trāpu, abas iešauju zemē. 

Fantastika adminstrācija! Biju mainījis domas par samp.lv, šobrīd esmu vīlies. Noņem 2vus adminus pa tēmu un tad sarunā ar flakonu, ka man patiess. Jebkurš normāls cilvēks var redzēt, ka Jackeya banā ir hph un pasaka, ka ir bugs. Turpināt tālāk, drīz te neviens nespēlēs!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, -Duksis` said:

iemet yt un parādi man, nepietiks ar tavu ljevo vidaku

ja šeit ir bugs, kapēc tad man nevarētu būt? Pastāstiet, kapēc, lai es hakotu, ja mana ir pieteikums 

Paturpinot..

Pastāstiet kurā vieta es trāpiju blakus esošajam? Tur jebkurs vesels cilvēks var izskaitīt, ka es 3 reizes izšāvu. Vienu lodi trāpu, abas iešauju zemē. 

Fantastika adminstrācija! Biju mainījis domas par samp.lv, šobrīd esmu vīlies. Noņem 2vus adminus pa tēmu un tad sarunā ar flakonu, ka man patiess. Jebkurš normāls cilvēks var redzēt, ka Jackeya banā ir hph un pasaka, ka ir bugs. Turpināt tālāk, drīz te neviens nespēlēs!

Tu paskaties ka tev lodes izlido ģēnij. Bans Patiess.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu pilnīgs āmurs esi? Kurā vietā tur ir cauri sienai? Tu pilnīgi aptumsi esi? Useless esi, kovo lai izskata šo visu situāciju.. :)

Vari pat nerakstīt, klips ir pārāk īss, lai pierādītu manu banu. :) Pastāsti, kāda tur darīšana ar šaušanu cauri sienai, ja tur džekam ir mazāk par 50hp un es nošauju, pārējās lodes tiltā. Kur es šauju cauri? Es nepārslēdzos no viena uz otru spēlētāju. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...