• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Alex_Falcone vai kā tur bija


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Paul Howard

2. Administrātora niks spēlē : Alex_Falcone

3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

image.png.6dba43c85cb9ec7d5408edd680bd1e4e.png

4. Apraksts par situāciju : Viss ir pavisam vienkārši, mans bans ir patiess, otrs bans kur nu 100% ir haki - iedod nepatiesu. Caspello arī no hakiem ne sūda nejēdz, smadzeņu šūnas izmirst, lasot viņa paskaidrojumus. 

.. Otrs. Šajā ss redzama kāda ir atbilde ir pret parastajiem mirstīgajiem - pretīga. Tādi jau mums ir tie administratori. 

  • Like 3
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Salīdzini divas nesalīdzināmas situācijas, tev bans tika iedots par aim, jackey banots par hph, nemaz nerunājot par to kur viņam ķipa "kickeris", jo tur tikai 1 lode aizlidoja. Tavā video skaidri redzams, ka aizbraucot zem tilta tev tās 3 lodes turpina iet uz beigto spēlētāju, kā tam nevajadzētu būt, jo pabraucot zem tilta tev mainās leņķis attiecībā pret viņu. 

 

Attiecībā pret otro ss - tas ka Tu jokus nesaproti, tā nav mana problēma. Paskaties ko viņš pats tur uzrakstīja, es vienkārši viņam uz to atbildēju tādā pašā manierē. Atzīstu, ka nevajadzēja atbildēt,  zinot to kādi snowfleiki te sēž, par to arī atvainojos, cienītais. Neskatīsimies nemaz to kā jūs izturaties pret administrāciju, nodiršat mūs 24/7, reportos totālāko bs rakstat u.t.t. Bet nu galvenais jau ka adminiem jāizturas pret jums labi, neskatoties uz neko, kaut arī es neuzskatu ka šī bija nepatīkama izturēšanās, spēlētājs man čatā pēc tam atbildēja un nemaz neizskatījās apvainojies.  

 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tātad, tie kuri nesparot, ka Kikeris ir silent AIMS, saprotami ? Pats aims kiko, bet ne kikeris! 

Pietam ar @Sarkanais Kamars ir viņš testēts laiciņu atpakaļ!  

Droši variet viņam pajautāt. :) 

Kā var atpazīt cits amdins hakus, ja vispār tādu lietu nav izmantojis?. Jebkurš cilvēks kurš ir viņu izmantojis pateiks to pašu! 

Richard to pašu teiks, ka tas ir kikers, jo daudzus banoja par tādu. Ar to aim netrāpi cilvēkā un viss, + kick, sen zināms, tāpēc es xz ko Jūs tur visi murgojiet!

 

 Tas pats sailents, ja kas. :) 

Šeit tas pats, mēģina, bet nesanāk+ tas ir randoms, cik ātri sanāks kikot, jo viss atkarīgs vēl no iestatījumiem un kādus liec! Man šis bardaks sen zb! Caur texture aims netrāpa, jo anticheat, tāpēc kiko! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds *** sakars? Cik ilgi Lauma skaloja smadzenes? Tu no hakiem ne sūda nesajēdz. Tur jebkurs tā var trāpīt? Ko tagat izdomāsi? Man tagat pēkšņi vējš iepūtīs?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Žigulis said:

Tātad, tie kuri nesparot, ka Kikeris ir silent AIMS, saprotami ? Pats aims kiko, bet ne kikeris! 

Pietam ar @Sarkanais Kamars ir viņš testēts laiciņu atpakaļ!  

Droši variet viņam pajautāt. :) 

Kā var atpazīt cits amdins hakus, ja vispār tādu lietu nav izmantojis?. Jebkurš cilvēks kurš ir viņu izmantojis pateiks to pašu! 

Richard to pašu teiks, ka tas ir kikers, jo daudzus banoja par tādu. Ar to aim netrāpi cilvēkā un viss, + kick, sen zināms, tāpēc es xz ko Jūs tur visi murgojiet!

 

 Tas pats sailents, ja kas. :) 

Šeit tas pats, mēģina, bet nesanāk+ tas ir randoms, cik ātri sanāks kikot, jo viss atkarīgs vēl no iestatījumiem un kādus liec! Man šis bardaks sen zb! Caur texture aims netrāpa, jo anticheat, tāpēc kiko! 

Tajos video notiek šaušana caur sienu kas noved pie kika, jo kad šauj ar aim kas ir kikeris kad šauj caur sienu spēlētājam lode trāpa, bet serveris nereģistrē to līdz ar ko serveris kiko par aizdomām par hph. Un es izšāvu 1-2 šāvienus un viņu kick tā nepietiek :D . Tik pat labi es šaušu jebkuram spēlētājam un Viņš man un man izkrashos SAMP un admins būs nofilmējis to kā man šauj, un kautvai nevienam nebūs hax pēc Tavas loģikas ir kikeris. Tev ne servera ne paša warningi nemetās.  Pats esi šaudijies ar kikeri un devis man Tu zini par kikeri daudz,bet nu šinī reizē Tu lažanulsa un man nav kikeris.. + silent aim slīd kad šauj, bet es neslīdu . 

Palūgšu newaront, jo manu apelāciju šeit iesaistija.

Edited by capture .
Sūdzība nav pa tevi. +1wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Omg, serveris warnus tādus sen nemet, + neslīd, jo var chek tajos vidakos kur bans patiess. Chat off un gaidam atbildi, jo paskas katrs var izdomāt. Un jā, esi pirmais no tiem, kurš dabūja to aim pirmais. :D + ne katrs aims slīd un sen zināms. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Žigulis said:

Omg, serveris warnus tādus sen nemet, + neslīd, jo var chek tajos vidakos kur bans patiess. Chat off un gaidam atbildi, jo paskas katrs var izdomāt. Un jā, esi pirmais no tiem, kurš dabūja to aim pirmais. :D + ne katrs aims slīd un sen zināms. 

Es to aim atradu un? Nav fakts ka lietoju tagad Tu nekā nevari pierādīt to kad ir aim. Tik dēļ ļeva kika mani arī kikoja tajā terra par #019. Bet nu neiešu te kaut ko skaidrot tāpat zinu kad esi kā -_- ieņēmis galvā ka tur ir hax, tur jau neko neizdarīšu tā jau ir diagnoze. Bet nu es tur nevienu nekikoju. Un gaidam to atbildi :DDDDDD

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kikoja viņu terras laikā, jām, tā gadās, kad melo un tici pats tam. :D 

Drīz būs visa terra un kur paļies pārāk daudz + warnus met, tev šeit nedrīkst postot pat, jo sūdzība par tevi nav. 

Man nepatīk tas, ka banam ir jābūt, bet iedod unbanu, tā tas nestrādā. 

Video būs viss chotka redzams. 

https://streamable.com/cfvp9h Wh arī nav ?  hp noņēma ar deagle bik, lol, tur viss redzams. 

Citi kas uz video ar dabūs banu, jo sēž zem bana + nenāk on.  Es pat neko citu vairs nerakstīšu, jo zināju, ka tā būs un gaidīju momentu. 

Kādi pie mums ir 5,6, acc lvl. :)  Beigās Jacky smiešos es, jo tādu tu nebūsi gaidījis.

 

Link to comment
Share on other sites

Tur ir par maz pierādījumi banam, 3 no 3 mierīgi iekrāmēt mierīgi vari. Nevajaga dirst, ka tur ir silents. Ja no hakiem nejēdz, tad neizskati 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Žigulis said:

Kikoja viņu terras laikā, jām, tā gadās, kad melo un tici pats tam. :D 

Drīz būs visa terra un kur paļies pārāk daudz + warnus met, tev šeit nedrīkst postot pat, jo sūdzība par tevi nav. 

Man nepatīk tas, ka banam ir jābūt, bet iedod unbanu, tā tas nestrādā. 

Video būs viss chotka redzams. 

https://streamable.com/cfvp9h Wh arī nav ?  hp noņēma ar deagle bik, lol, tur viss redzams. 

Citi kas uz video ar dabūs banu, jo sēž zem bana + nenāk on.  Es pat neko citu vairs nerakstīšu, jo zināju, ka tā būs un gaidīju momentu. 

Kādi pie mums ir 5,6, acc lvl. :)  Beigās Jacky smiešos es, jo tādu tu nebūsi gaidījis.

 

wh ir ir vēl man tur airbrake pa laikam ari minigun ieksha rubiju kad sākas terra ar surf fly lidoju. Starplaikā ar jack pack lidinājos visi karoče haki vecīt. xddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

wh nav, jo visās situācijas es zināju ka ir jo redzēju kādu un gaidiju vslk ka virsū skries. 

1.warning ļoti daudz bro xdddddd 

Uz Ricardo arī uzmeta vienu warning ārprāts Zhiguli. Man jau patīk ka pusi no terras mani specoji man tas iecepī :D 

No Hate, bet Tu mēģini pierādīt to kas nebija :DD 

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JackeyMAD said:

wh ir ir vēl man tur airbrake pa laikam ari minigun ieksha rubiju kad sākas terra ar surf fly lidoju. Starplaikā ar jack pack lidinājos visi karoče haki vecīt. xddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

wh nav, jo visās situācijas es zināju ka ir jo redzēju kādu un gaidiju vslk ka virsū skries. 

1.warning ļoti daudz bro xdddddd 

Uz Ricardo arī uzmeta vienu warning ārprāts Zhiguli. Man jau patīk ka pusi no terras mani specoji man tas iecepī :D 

No Hate, bet Tu mēģini pierādīt to kas nebija :DD 

 

3 hours ago, JackeyMAD said:

Es to aim atradu un? Nav fakts ka lietoju tagad Tu nekā nevari pierādīt to kad ir aim. Tik dēļ ļeva kika mani arī kikoja tajā terra par #019. Bet nu neiešu te kaut ko skaidrot tāpat zinu kad esi kā -_- ieņēmis galvā ka tur ir hax, tur jau neko neizdarīšu tā jau ir diagnoze. Bet nu es tur nevienu nekikoju. Un gaidam to atbildi :DDDDDD

 

Nespamošu, tev vēl divus wp pa šiem diviem postiem. Šajā sūdzībā drīkst rakstīt tikai tie ,kas ir iesaistīti un kas izskata šo sūdzību to,ka esi viedo nenozīmē,ka drīksti šeit jaukties pa vidu.

Link to comment
Share on other sites

Pastāstiet kapēc parādījās animācija un šauj tālāk? Cik zinu visiem vienādi rādas animācijas :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Sarkanais Kamars Problēma ir tāda, ka tajos warnos var uzlikt sekundes, man max pa cilvēku spamo 1/2x reizes, jo pierādu kāds mums adminu līmenis serverī paliek. 

Prikiņ,  ja to warnu nebūtu, ko tad viņi darītu ? domā atpazītu hax ? hmm, ja tagat visu meģina ķip unbanot kur bans patiess. :) 

Šim čalim sen banam jābūt, bet nekas nenotiek :) Un pastāstīet lūdzu,  domājiet man vajag lai būtu vot šitā ? Es šitos hakos esmu dievs, jo pats esmu viņus kādreiz lietojis, kad nebiju admins.

Katram hax ir iestatījumi kurus var mainīt un sanāks cits rezultāts, bet Jums to nesaprast, unbans, TC, miers.  Pēc tādas hujņas, rly tā sanāk es vairāk netaisos skatīties bana apl, jēga ?

Kur bans patiess lai būtu unbans, kur unbans tur patiess ? hmm, tā vot sanāk. :D  No manas puses pierādījumu pieteik + pēdējais pierādījums.  Kā bez tā, jo savādāk nevar. Tā ir citiem adminiem, kuri bez Warnu palīdzības netiek galā!  https://streamable.com/15c8q4

Sorry, bet man tāds līmenis nav vajadzīgs, jo pietiek spēlētājam bik sadirst bana apl, kā dabū unban, viss, no manas puses tas būs šoreiz viss, jo man vairāk jau neko pierādīt nevajag. Paldies pa uzmanību un veiksmi mūsu mīļiem adminiem :DDDDDDDD   Visos Video viens spēlētājs un droši variet salīdzināt visu, kad cilvēki domā, kad tajos warnos /time uzlikt nevar. 

Domāju par šo visu var aizmirst, jo diez vai ātri kāds dos atbildi šeit normālu. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Žigulis said:

@Sarkanais Kamars Problēma ir tāda, ka tajos warnos var uzlikt sekundes, man max pa cilvēku spamo 1/2x reizes, jo pierādu kāds mums adminu līmenis serverī paliek. 

Prikiņ,  ja to warnu nebūtu, ko tad viņi darītu ? domā atpazītu hax ? hmm, ja tagat visu meģina ķip unbanot kur bans patiess. :) 

Šim čalim sen banam jābūt, bet nekas nenotiek :) Un pastāstīet lūdzu,  domājiet man vajag lai būtu vot šitā ? Es šitos hakos esmu dievs, jo pats esmu viņus kādreiz lietojis, kad nebiju admins.

Katram hax ir iestatījumi kurus var mainīt un sanāks cits rezultāts, bet Jums to nesaprast, unbans, TC, miers.  Pēc tādas hujņas, rly tā sanāk es vairāk netaisos skatīties bana apl, jēga ?

Kur bans patiess lai būtu unbans, kur unbans tur patiess ? hmm, tā vot sanāk. :D  No manas puses pierādījumu pieteik + pēdējais pierādījums.  Kā bez tā, jo savādāk nevar. Tā ir citiem adminiem, kuri bez Warnu palīdzības netiek galā!  https://streamable.com/15c8q4

Sorry, bet man tāds līmenis nav vajadzīgs, jo pietiek spēlētājam bik sadirst bana apl, kā dabū unban, viss, no manas puses tas būs šoreiz viss, jo man vairāk jau neko pierādīt nevajag. Paldies pa uzmanību un veiksmi mūsu mīļiem adminiem :DDDDDDDD   Visos Video viens spēlētājs un droši variet salīdzināt visu, kad cilvēki domā, kad tajos warnos /time uzlikt nevar. 

Domāju par šo visu var aizmirst, jo diez vai ātri kāds dos atbildi šeit normālu. 

 

Tiešām nesaprotu kādu beztolku Tu te dzen. Šis topiks ir par pavisam citu situāciju, nesaprotu kāpēc Tu par citu situāciju kaut ko mēģini pierādīt. Ja Tev ir problēma ar to situāciju, tad raksti sūdzību vai raksti man privāti - visu noskaidrosim. Nezin kāpēc tiklīdz citi sāk runāt par to, Tu pēkšņi gribi kaut ko pierādīt vai kaut ko mainīt, bet tad kad es ierakstīju ban apelācijā gala vārdu, Tev vispār par to nebija nekas sakāms. 

Par warniem neviens nebano, nemaz neskaitot to, ka man warni nemaz nav ieslēgti. Warningus izmanto, lai redzētu ko specot. Haku dievs, pats man n-tās reizes esi jautājis viedokli un palīdzību saistībā ar hakeriem, ja vien kāds cits jau šo profilu nav nopircis. Cik atceros, Tu arī pirms admina nopirkšanas te nekāds lielais hakeris nebiji.

Atzīstu, esmu kļūdījies par apelācijām, kur man pēc tam ir rakstījuši dc un skaidrojuši kaut ko, bet tādas situācijas uzreiz tiek savāktas un kļūda tiek labota. Šajā situācija nedomāju, ka esmu kļūdījies par Jackey, tāpēc savu viedokli nemainīšu.

Nesaprotu kāds man sakars ar tavu patieso banu @-Duksis`, jo galu galā tā bija žiguļa apelācija, es viņam discordā paskaidroju situāciju kāpēc es domāju ka tur ir patiess un žigulis uzreiz atbildēja ka tik tiešām tur ir patiess, bet tiklīdz spēlētājiem ar to problēma, tā vairs netur spriedzi un grib visiem izpatikt. Ja viņš nebūtu piekritis, man ar to nebūtu problēma, neietu tur strīdēties, but it is what it is. Kā arī,  @Žigulis, ja jau Tu esi tāds haku eksperts, tad kāpēc ietekmējies no tāda nezinīša, kā es? 

Labi, topiks aizgāja beztēmā, cerams ātrāk Kamārs vai Lauma izskatīs. @Sarkanais Kamars @Ezerinjsh

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@flammenwerfer  Nezināšanā ? :DDD  Baigais vecis, ir lietas, kur katrs admins labi zin, patiess vai nē.  Citreiz es pārprasu, jo par tādu situāciju esmu maz banojis un negribu kļūdīties, bet toties nekļūdos, jo atbilde tāpat sakrīt. Citus hakus tu labāk atpazīsti, bet ne šo gan. :DDD Es viņu esmu lietojis un no Ramzes bija daudz sūdzības, jo viss atkarīgs ir tikai no RANDOM.  Esmu on 24/7 atšķerībā no tevis un redzu kurš hako, bet kurš nē.  Būtu cits hax kuru nebūtu lietojis, tad klusētu, bet kur jābūt patiesam, xz, xz, nedrīkst klusēt. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ņemot vērā, ka esmu unbanu ieķēri, varat nevērt ciet, jo varbūt kādreiz būs apskaidrība pār šo serveri.

Link to comment
Share on other sites

Alex Falcone vairs nav administrators un unbans ir iegādāts. TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...