• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Tofik_Aiwero


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Melnukz_Howard

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Video viss redzams

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :aimbots, speciāli ieliku slowmotion, un ir redzams ka persona šauj citā virzienā, bet hp noņemās man. Smird pēc silent.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Protams ka manas

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  https://streamable.com/5679c0

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Esmu Los Santos Vagos Gang līderis !

Tu viņu notriec , un tapēc rādas viss tik bugaini :D Tak kas , vai tu melņuk jau esi aizmirsis , kas ir bugi ? 

Tuliņ atradīšu cerams savos vidakos līdzīgu momentu, un būs tieši tā pat ;) Nekāds tur silent , or kas , vai tev tur liekas 

+ Būtu silents, tad viņš trāpītu visas lodes ar deagle, un kā arī aizmugurē sēdošajam

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bļē mani triekuši nost ir 100 un 1 reizi man ta bijis nav. Es saprastu ja viņa screen auto būtu tur, tad es neko neteiktu(Ķipa no sinhronizācija, reizēm tā ir ),bet ir redzams ka tur skatās uz citu pusi šauj.

Karoč, man te diršānās, un gari dialoģi nav vajadzīģi, tāpēc lūgums izskatīt kādam administratoram.

Paldies

@Blūmentāls @Žigulis @Ezerinjsh

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tas ir animācijas bugs kas rodas kad notriec cilvēku. lai izskata lauma, bet tā sūdžība Aplama.

  • Like 6
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Zapļots said:

Tas ir animācijas bugs kas rodas kad notriec cilvēku. lai izskata lauma, bet tā sūdžība Aplama.

Tev jau nu gan te rakstīt nevajadzēja... Es zinu ka ar šiem runā, lai skatās augstāķi administratori. Tev tā daudz nepatiesu banu, un es domāju tu nēesi kompotents zināt kur ir buģi ,un kur nav

  • Like 2
  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SkyLineLV said:

Uz mana ekrāna es vel stāvēju kājas nevis tu mani notrieci :DDDDDDDDDDDDDD.

Nu ja vari iemet video no savas puses, un cepuri nost tev tad.

Bet laika dzirdēju ,ka recordot tu nevari...

Link to comment
Share on other sites

@Zapļots Kur vg piš dirsā un kur hako tur piesedz. Man iedevi nepatiesu banu un visādas jaunas atmaskas izdomā, šeit ir patiesa sūdzību. Šeit, lai nebūtu bans tu dirs, ka tas ir bugs. Gaidi, kad tev acc būs.. :)

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, -Duksis` said:

@Zapļots Kur vg piš dirsā un kur hako tur piesedz. Man iedevi nepatiesu banu un visādas jaunas atmaskas izdomā, šeit ir patiesa sūdzību. Šeit, lai nebūtu bans tu dirs, ka tas ir bugs. Gaidi, kad tev acc būs.. :)

Iemesls vinam acc nost ja vins vissu dara pareizi ? :D 

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...