• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Nevar mahu uzspawnot


tabacco

Recommended Posts

Atļaušos iekomentēt, jo pašam bieži ir problēmas ar mašīnām un visu to mappingu. Citreiz ir tā, ka ja tev ir garāžas mašīna, tad tev vajag vispirms pasaukt garāžas un tad mājas. Vēl ir problēma bijusi, ka vienreiz man pārdod mašīnu un pēkšņi viņu atslēdz un sāk braukāt kāds cits un es to pašu mašīnu varēju arī atslēgt, tomēr pačakarējāmies, viņš savu vispirms pasauca uz māju un tad es savu, un kautkā aizgāja. Pieņemu ka tev ir līdzīga problēma, iespējams. Ceru ka atrisināsi un ceru, ka @Sarkanais Kamars varētu šo problēmu ar mappingiem atrisināt, ja var saprast kas notiek, pa retam man ir problēma, ka braucot ar savu mašīnu, viņa vienkārši pēkšņi pazūd (kāds cits pasauc savu mahu un manējā pazūd) tomēr to atrisināju garāžas moci vispirms izsaucot un tad mājas mašīnu. Būtu labi ja kova varētu ieskatīties šajā lietā un ja atrod problēmu, atrisināt, jo tad kad tas notiek, tas ir ļoti stulbi.

(aizmirsu kad te nedrīkst postot, ceru ka nedos WP, jo runāju par aktuālo tēmu un cenšos palīdzēt ar savu risinājumu problēmai, ar ko esmu pats saskāries)

Edited by Muhamedss
Bez WP lūdzu, tikai cenšos palīdzēt...
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...