• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Raul Shady


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Robert McAllen

2. Administrātora niks spēlē : Raul Shady

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://failiem.lv/u/zbfjubdr , foto ar to, ka man skills uzkačāts ielikšu, kad saņemšu unban.

4. Apraksts par situāciju : Mafbizzoju, kad pēkšņi saņēmu BAN no Administratora Raul Shady par pārkāpumu skill CS. Savu skill priekš m4 saņēmu jau ļoti sen un šī ir liela liela kļūda no administraora puses. Vēl viens no mafbizzotājiem saņēma BAN par šādu pašu rīcību. Uzskatu, ka tas ir pilnīgi apsurdi, jo, būsim godīgi, REĀLĀ nauda spēlēja lomu šajā gadījumā. Lūgums, rīkoties apzinīgi un servera labā, nevis ātras un vieglas peļņas iespaidā, kas vēlāk noteikti atspēkosies, skatoties uz servera ilgtspējīgu darbību un popularitāti. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sūdzība nav par banu, bet gan par tavu vieglo attieksmi. Ja tevi ir iespējams uzpirkt, tas nozīmē, ka neesi pilnvērtīgs būt ar Administratoru.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Mr. McAllen said:

Sūdzība nav par banu, bet gan par tavu vieglo attieksmi. Ja tevi ir iespējams uzpirkt, tas nozīmē, ka neesi pilnvērtīgs būt ar Administratoru.

Kāda veidā mani uzpirka? Kā tu kaut ko tādu izrāvi savā galvā vispār. :D man dzīvē ir pietiekoši €, kā arī ig cash ir pietiekami, mani uzpirkt butu nereali. :D :D :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Admins Raul Shady saņems +1wp admina par šo banu + bana apl nebija iemest video vai cits pierādījums, TC 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...