• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Blake_Marston]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Dzintars_Paiders

2. Administrātora niks spēlē : Blake_Marston

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Video

4. Apraksts par situāciju : Ķēru cilvēku kurš RP avoidoja visu laiku situācīju, kā video redzams iesūtīju reportu administratoram, Moments kad viņš salauza autobusu, es izkāpu no sava darba auto, izvilku ar erpe ieroci un grasījos erpot lai kāpj ārā no autobusa ar paceltām rokām, pārmeklēt un tad arestēt, bet pārkāpējs izdomā ieripināties ūdenī un peldēt, pieņēmu lēmumu ka viņš ir iespējams bruņots un ir potencionāli bīstams noziedzneiks, tapēc sašāvu. jo tazer ūdenī pielietot būtu pēc idejas tas pats efekts, tikai viņš noslīkut, blake mani ieliek Jail pēc tam par DM uz 30 minūtēm, DM termins, nošaut IC kādu spēlētāju bez IC iemesla, man IC iemesls bija, jo IC viņš ilgstoši bēga no Policijas, ignorējot jebkādus manus norādījumus, kā arī es IC uzskatīju ka viņš ir bruņots, iespējams ir terorists, kā arī imigrants, jo šķērsoja robežu neatļautā veidā.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, vai alts vai ne alts, bet cilvēkam bija 1.līmenis, un tas, kā tu parādi savus cop chase serverī = uzmest zvaigznes un nošaut, lai ātrāk nokļūst Jail, jo priekškam RP... Nevienu reizi tajā vakarā neredzēju, ka arī kādu apcietinātu. Priekškam ir taisītas /tazer , /cuff , /arrest komandas policijai, ja var uzmest zvaigzni un nošaut?! Neuzskatu, ka pēc RP viedokļa tas ir pareizi. Kur ir RolePlay par to, ka tev ir tik lielas aizdomas, ka šis cilvēks ir bruņots, ja viņam nekādīgi ne ieroču nevar būt, ne arī kas cits, tas, ko viņš darīja - ignorēja tavas prasības apstāties, tāds ir iemesls, lai nošautu cilvēku? Latvijā arī policisti pakaļdzīšanās laikā noķerot bēgli to nošauj? - Nē. Ja vien bēglis neuzsāk apšaudi pret policiju vai ko tamlīdzīgu, maximums, ko pielieto - taser, un arī tikai tad, ja pretojas vai ir kādu narkotiku ietekmē un nav iespējams runāt normāli.
Tas, kāpēc viņš neatļautā veidā, kā tu saki, šķērso robežu jeb pārpeld pāri - tikai tāpēc, ka tajā pusē, kur biji tu viņš nevarēja pieķerties, lai izkāptu, redzēju šo situāciju.

Tas, ko šajā situācijā būtu pareizi darīt - piesaistīt papildspēkus, vai aizturēt pārkāpēju tiklīdz viņš ir izkāpis no ūdens. Pretojas? - /tazer > RP > /cuff > RP > /cput > RP > /arrest .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt pēc idejas es pirmkārt radītu brīdinājuma šāvienu, kuru šajā serverī tā pat neviens neņem vērā, otrs ir tas ka es nezināju vai viņš ir pirmais līmenis vai 99 līmenis, jo tas jau būtu mg, trešais punkts, šis serveris tā pat kā spēlē nav balstīts uz Lv, ceturtais punkts, ja būtu pastrādājis policijā, tad zinātu ka tazer ir diezgan useless ja cilvēks jau pats par sevi apkrāpj erpe, lūdzu pierādījums kā tas notiek  (video) 

Lūdzu pasaki ko mums šādās situācijās darīt, gaidīt kad admin beidzot iejailos par pārkāpumu? Tev līdz tai situācijai kad viņu nošāvu jau tā pietika pierādījumu par to lai liktu jail par nonerpe un cs. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Retr0Kill said:

Pirmkārt pēc idejas es pirmkārt radītu brīdinājuma šāvienu, kuru šajā serverī tā pat neviens neņem vērā, otrs ir tas ka es nezināju vai viņš ir pirmais līmenis vai 99 līmenis, jo tas jau būtu mg, trešais punkts, šis serveris tā pat kā spēlē nav balstīts uz Lv, ceturtais punkts, ja būtu pastrādājis policijā, tad zinātu ka tazer ir diezgan useless ja cilvēks jau pats par sevi apkrāpj erpe, lūdzu pierādījums kā tas notiek  (video) 

Lūdzu pasaki ko mums šādās situācijās darīt, gaidīt kad admin beidzot iejailos par pārkāpumu? Tev līdz tai situācijai kad viņu nošāvu jau tā pietika pierādījumu par to lai liktu jail par nonerpe un cs. 

Taser nav useless, tajā video ir PG no viņa puses, un jā, par to ir jāziņo reportā vai jāfilmē. Tev ir jāskatās uz sevi, galvenokārt. Ja viens pārkāpj terminus, tad tas nenozīmē, ka visi to drīkst darīt.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To video uzņemot 4 admini bij onlaina, neviens neatbildēja uz reportiem un nebija terru laiks, līdz ar to man nav ne jausmas ko darīt, otrs ir tas, ka tu pats saproti ja laicīgi būtu šo personu ielicis jail pirmkārt es tā nemaz nebūtu darījis, otrkārt kā jau minēju, neuzskatu ka no manas puses bija dm, jo bija ic iemesls, lab pietiks strīdu, es uzskatu ka es izdarīju pareizi un tu arī tā izuzskati, lai skatās @Sarkanais Kamars un komentē ar savu viedokli. 

Link to comment
Share on other sites

Liec sūdzības, kur čist esi pats vainīgs. Par bēgšanu cilvēkus nešauj nost, ja kas. Sūdzība aplama, TC!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...