• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sudziba] Nick_Howard


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Ron_Danson

2. Administrātora niks spēlē :Nick_Howard

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://failiem.lv/u/xhegag4p

4. Apraksts par situāciju :Stavu uz trotuara, pēc misijas, pēkšņi, atbrauc šis admins, un saak taisīt CP, es uzrakstu /b cs vins uzraksta man ***, otrs vina draugs pasaka "vins tak admins" itkā admini varētu pārkapts noteikumu (visu var redzet screenos) es pabrīdinu /report par notiekošo situāciju, šis pats admins nobano mani ar iemeslu ""TAK ATPISIES"" uz 365 dienām.

 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Un ? tu sākumā stāvēji ceļa vidū, tad dirsi, ka man CS. Pīpināju, bet šim vienalga bija, normāli ? Nē!

Uz to vietu es tevi aizstūmu un tāpēc nevajag. Sēžu IG 24/7 un vēl trāpās tādi, kā tu.Jā, iedevu tev to banu, bet toties uzreiz biju noņēmis! 

Pašiem ar galvu arī domāt vajag, tā sēžu 24/7 specoju katru un vēl kaut kas nepatīk. Kad pabūsi viens admins uz mbizz, tad sāksi myb saprast, ka Jūs visiem čakarējiet smadzenes, bet ne mēs! 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kads te ar kkadiem mafbizz sakars? nEKO NEDIRSU, prost pateicu, ka cs, tu uzvilcies, man saaki rbaukt augumaa, domaju, ka ja esi admins ,tad vajadzeetu iemaacities kontroleet temperamentu, ja jau man bija cs, kaa tu saki, kaadelj netiku jailots? Vari likt - rep cik gribi, man tie neko neietekmee :D. Bans tika nonjemts, tikai tadelj, ka uzrakstiju Laumai privati, par to esmu parleicinats, jo pec 5 min pauzes, censhoties ieet spele, veel joprojam bija liegta piekljuve.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Žigulis said:

Un ? tu sākumā stāvēji ceļa vidū, tad dirsi, ka man CS. Pīpināju, bet šim vienalga bija, normāli ? Nē!

Uz to vietu es tevi aizstūmu un tāpēc nevajag. Sēžu IG 24/7 un vēl trāpās tādi, kā tu.Jā, iedevu tev to banu, bet toties uzreiz biju noņēmis! 

Pašiem ar galvu arī domāt vajag, tā sēžu 24/7 specoju katru un vēl kaut kas nepatīk. Kad pabūsi viens admins uz mbizz, tad sāksi myb saprast, ka Jūs visiem čakarējiet smadzenes, bet ne mēs! 

vienam adminam but uz karu nav gruti xd

Edited by howarde
+ wp
Link to comment
Share on other sites

Nav grūti, axx, nu tu kadrs. :D  Nekad nēesi adminējis, lai būtu tik on cilvēku, nav tev Pings čakarējis smadzenes, katrs pirmais nespamo /report,u.tt.  Dc, visur kur tik var, jo tev nav bijis 5. acc lvl un nevari  zināt. 

Tā ir, kad ./ban neko citi nebiji drījis.!  Es jau ar viņu par šo runāju šodien, pats rakstīju PM ko izdarīju + cits admins iedeva viņam ss. Tāpēc vot tā :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...