• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Mason_Has_Tomatos]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : kerijs hayes

2. Administrātora niks spēlē : mason has tomatos

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://files.fm/u/wpgwe3a3#sign_up

4. Apraksts par situāciju :nosēdos ar helikopteru uz sava benzīntanka nojumes. uz platformas ir pietiekami vieta, lai nosēstos vismaz 2 helikopteri, tomāts iemeta mani par cs jailā. argumentējot, ka tas nav iespējams. 

Link to comment
Share on other sites

Bendzintakā, kur ir augstas uzliemostības līmenis, kur cilvēki ar saviem privātājiem auto brauc uzpildīties, tu izvēlies savu helikopteri novietot uz jumta? (Apsveicami) Augstākais ... līmenis. Kur vēl par šo sūdzību rakstīt, izsmiekls.

Link to comment
Share on other sites

On 4/20/2020 at 6:10 PM, AiBI said:

Bendzintakā, kur ir augstas uzliemostības līmenis, kur cilvēki ar saviem privātājiem auto brauc uzpildīties, tu izvēlies savu helikopteri novietot uz jumta? (Apsveicami) Augstākais ... līmenis. Kur vēl par šo sūdzību rakstīt, izsmiekls.

omg, kapec visi uzskata ka tu piemeram ar ieroci staiga pa ielu ka tas ir cs vai arī kā šitā situacija. Šitais ir viss IC jānokārto un Common Sense tiek tikai izmantots tad ja tu tiešām esi duraks un OOC mess padari to vietu. Tik pat labi varētu pusi no stacijas jailot pa to ka viņi tik ar tiem mentiem kaut kādu bullshitu runā. 

Edited by Still Cold
+ wp
  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pēc būtības tas ir viņa biznes un var darīt ko grib.  Es pats esmu redzējis, ko dara Ārzmēs bosi savos darbos, bet toties viņu to atļaujās, jo par katru nelaimes gadījumu atbildēs pats!

Šoreiz iedošu mutisko brīdinājumu.

TC.

(( Neviens nespiež uz viņa bizz braukt, ja kas. :) )) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...