• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Deivid_Moore


Recommended Posts

Labdien. Dargie lietotāji un administrācijas biedri.

 

 

lt066m6ge6sez2zp1tqg.png

 

Šodien fascinēja fakts, ka es mierīgi braucu pa pareizu joslu un kāds mūlāps ietriecās manī iekŠā. Protams, es viņu sāku Šaut nost, bet man bija rp iemesls. Es apzinos savu faktu, ka uztaisīju mazliet nonrp, neuzrakstiju /me un /do komandas, bet tā ir tā mazākā problēma. Respektīvi adminis pēc 3 min iemet mani jail, pat nepajautājot paskaidrojumus un balstoties uz citu lietotāju teikto.

Kā arī Šis pats adminis vakar mani kick arā no servera par sobeitu 3x, kaut vai man tāds nebija. Es vēlētos arī pierādījumus, ka man bija kaut kāds sobeits. Spēlēju ar Leonardo_Cuneo niku.

 

Kā arī noprotu no citiem, ka viņŠ īpaŠi daudz nespeco, bet gan vnk jail pēc savas patikas.

 

Vai mums vajag tādu servera uzraugu ? Kas jail nepamatoti, kā arī kick pusi servera ārā.

Varbūt viņŠ ir no tā bomz Gang "Pizdringluss". Es vēlos, panāk lai nav čīteru Šajā serverī un administrācija kļūst daudz uzmanīgāka, jo Šādas kļūdas ir nepiedodamas.

 

 

Ar cieņu Leonardo_Cuneo.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā arī noprotu no citiem, ka viņŠ īpaŠi daudz nespeco, bet gan vnk jail pēc savas patikas. - Tīri meli , un es tevi ieliku cietumā tieŠi pēc visa notikuŠā , editā pievienoŠu video

 

Un arī Šie te ir meli - Kā arī Šis pats adminis vakar mani kick arā no servera par sobeitu 3x

Link to comment
Share on other sites

Netēlo ''Nevainīgo'' .

Varēji sūdzību pēc parauga uzrakstīt, bet nu... Tu jau mums esi īpašs.

Edited by Rossols
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā arī noprotu no citiem, ka viņŠ īpaŠi daudz nespeco, bet gan vnk jail pēc savas patikas. - Tīri meli , un es tevi ieliku cietumā tieŠi pēc visa notikuŠā , editā pievienoŠu video

 

Neredzu jēgu tev iepirst Šajā topick, bez video.

Kā arī iemācies vienreiz domāt ar galvu.

 

 

Netēlo ''Nevainīgo'' .

Varēji sūdzību pēc parauga uzrakstīt, bet nu... Tu jau mums esi īpaŠs.

 

Iedod man parauku dauni, ka pareizi jaraksta pa adminu sūdzība.

Link to comment
Share on other sites

vienīgais Admins kas ir normāli sakarīgs, tas ir Auri, kaut arī viņš ir neaktīvs..

neviens admins nekad nav paticis, par tēmu : redzēju tu bīji ārstos, pamanīju kickus par s0b, gribētu redzēt kā dāvids pierādīs jaila pamatu, ka arī Lācī - papildini savam bizznesam produktus, es nosrpāgu viņā.

 

 

 

Atvainojos par postu, kā arī lāci atsāc spēlēt lūdzu

Edited by Lawrence Arcuri
Link to comment
Share on other sites

vienīgais Admins kas ir normāli sakarīgs, tas ir Auri, kaut arī viņš ir neaktīvs..

neviens admins nekad nav paticis, par tēmu : redzēju tu bīji ārstos, pamanīju kickus par s0b, gribētu redzēt kā dāvids pierādīs jaila pamatu, ka arī Lācī - papildini savam bizznesam produktus, es nosrpāgu viņā.

 

2h atpakaļ pieveda man produktus.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Neredzu jēgu tev iepirst Šajā topick, bez video.

Kā arī iemācies vienreiz domāt ar galvu.

 

 

 

 

Iedod man parauku dauni, ka pareizi jaraksta pa adminu sūdzība.

 

Mana vaina, neapstījos, ka nava parauga, vienkārŠi ir pierasts, ka ir paraugi, bet nu... Anyway, netēlo nevainīgo.

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, kad bija jēga no sūdzības.

1. Ja ietrēcās mašīnā ir jaRpo, kad kaut ko atsit utt...

2. Nav jakapj arā jataisa QS, un jāsāk šaut.

3. Jail būtu jāliek par QS, DM, NonRP un PG.

Link to comment
Share on other sites

Nu tu nesi nekads nevainigais DM calis uztaisija tikai tapec ka uztriecas mahai un plus vel tas ka tikai 1200 sec tevi jail.:D tas tak nau daudz!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...