• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba]Guispe_Morello


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :David_Fritzsche

2. Administrātora niks spēlē :Guispe_Morello aka kaspello

3. Pierādījumi par pārkāpumu :  https://files.fm/u/raxhcest#/view/sa-mp-010.png

4. Apraksts par situāciju : Nu tātad kaspello runāja ar vairākiem džekiem discordā samp.lv serverī un tur bija divi jaunieši ar kuriem man sanaca problēmas. Tātad es ietriecos ar auto viņu mašīnā netīšām šie mani sāka šaut es viņus abus nošāvu un mani iemeta jail par dm. Viņi man sāka šaut un es tieku jailots par dm . Tad kaspello lielais izdomāja soda maiņu (ko es nevarēju zināt ka viņš darīs)  viņš mani unjail un es uzreiz izleavoju ,lai būtu hood un par to man ielika jailu uz 3h? Tas ,ka es tev dirsu discordā nenozīmē ka tu man ig vari palielināt sodu.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tev nepatīk, Tu saņemi jal es iedevu lielāku sodu tu pats izmuki ārā. Par to es palielināju lielāku sodu Ko vari čikstēt. Pamperu nomaini.

  • Like 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Zapļots said:

Kas tev nepatīk, Tu saņemi jal es iedevu lielāku sodu tu pats izmuki ārā. Par to es palielināju lielāku sodu Ko vari čikstēt. Pamperu nomaini.

Paskaidrosi kapēc tu gribēji palielināt sodu no 1h par 2 killiem(pat nebija dm ) un kāds man sakars ko tu gribēji darīt es zināju ka tu gribi soda maiņu taisīt? Aizej atsit galvu ar skuteri moš smadzenes aizies pareizajā vietā.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Oskars_Kruze said:

Paskaidrosi kapēc tu gribēji palielināt sodu no 1h par 2 killiem(pat nebija dm ) un kāds man sakars ko tu gribēji darīt es zināju ka tu gribi soda maiņu taisīt? Aizej atsit galvu ar skuteri moš smadzenes aizies pareizajā vietā.

 Nebija dm, tu nošava 2 čuvakus paveicās ka nebija ieslēgta kamera būtu bans pa r c +. Tas ir vis ko tu vari pateikt ej sēdi  ķurmī un neraudi, un nomieni pamperu staigājoša menešreize.

 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zapļots said:

 Nebija dm, tu nošava 2 čuvakus paveicās ka nebija ieslēgta kamera būtu bans pa r c +. Tas ir vis ko tu vari pateikt ej sēdi  ķurmī un neraudi, un nomieni pamperu staigājoša menešreize.

 

Brīnos ,ka tāds lowaks vispāŗ ir admins ,protams, ka tev nav nofilmēts xdd. Viņi mani sāka šaut es tikai aizsargājos un nošāvu viņus lol :D.  Gaidīšu to dienu kad dabūsi velvienu wp un tev admins būs off kaspello . 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Oskars_Kruze said:

Brīnos ,ka tāds lowaks vispāŗ ir admins ,protams, ka tev nav nofilmēts xdd. Viņi mani sāka šaut es tikai aizsargājos un nošāvu viņus lol :D.  Gaidīšu to dienu kad dabūsi velvienu wp un tev admins būs off kaspello . 

Gaidi gaidi puisīt nesāc tik raudāt ka sēdi ķurmi maizais puika .

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zapļots said:

Gaidi gaidi puisīt nesāc tik raudāt ka sēdi ķurmi maizais puika .

Tu savos 16 nevienu nevari saukt par mazu puiku aizej noslauki pienu no lūpām . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Oskars_Kruze said:

Tu savos 16 nevienu nevari saukt par mazu puiku aizej noslauki pienu no lūpām . 

Ko tu manu draugu aiztiec a?Beidzat te tēmu mainīt!Par kautkādam lūpam.(Neliekat wp)

Edited by healz ye
+1wp | healz ye
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, IDLE said:

Ko tu manu draugu aiztiec a?Beidzat te tēmu mainīt!Par kautkādam lūpam.(Neliekat wp)

Nomierinies tu kaspello aizstāvi abi ar skuterī trikus taisat? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Oskars_Kruze said:

Nomierinies tu kaspello aizstāvi abi ar skuterī trikus taisat? 

Lowak piepis muti saprati, es nezinu ko tas barons tur raksta bet tu paklusē un sēdi bikses .

Edited by healz ye
+2wp
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Zapļots said:

Lowak piepis muti saprati, es nezinu ko tas barons tur raksta bet tu paklusē un sēdi bikses .

tu bla legit stulbenis esi. Šeit nav kaut kāda verbālā izgāztuve priekš tādiem neattīstītiem primātiem, kā tu. Diezgan pretīgi apzināties to, ka vispār eksistē tādi kā tu...

Edited by kassels
+1wp
  • Like 3
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...