• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Kristaps_Smurfino]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Michael_Diaz

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kristaps_Smurfino

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Gribēja nodmot laikam, ja labi grib tad , var salasīt viņa nick 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Nu protams ka viņa

4. Kā vainas dēļ tas notika :  https://failiem.lv/u/xx878bwk

Link to comment
Share on other sites

Tātad biju pie drauga viņam tas profils pieder un es spēleju pie vinja caur to acc, tu visu laiku hujnu dzini, es tev pateicu dvj 1v1 tu teici ok tad tu sasauci kkadus 5 purnus  un vel mentu kursh nepamatoti gribeja apcietināt, tu jau esi baigais mizals kursh baidas no 1v1 kursh vel sauc mentus :D Low esi tocn + morgans mani nodmoja ar aim + kickeri, pashas beigas mani izkikoja morgana kickeris :P Taka viltus sudziba :D Ej pamacies Rp mazais :)

Link to comment
Share on other sites

Nevienam galīgi nepis. Pierādījumi Tev nav un viss . Ir tādi daudz cilvēki kuri kaut ko izdomā no savas galvas un tēlo blatnijus .

Viltus sūdzība tur nemaz nav Tu mani nodmoji, tas viss ir redzams . Taka neraudi, pasēdēsi 1h, no Tavas dzīves tas neko nemainīs.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dzimb said:

Nevienam galīgi nepis. Pierādījumi Tev nav un viss . Ir tādi daudz cilvēki kuri kaut ko izdomā no savas galvas un tēlo blatnijus .

Viltus sūdzība tur nemaz nav Tu mani nodmoji, tas viss ir redzams . Taka neraudi, pasēdēsi 1h, no Tavas dzīves tas neko nemainīs.

 

Vismaz nesaucu uz 1v1 5 prunus un nesudzos mentiem pa 1v1 :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...