• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Blake_Marston


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Karlis_Gainz

2. Administrātora niks spēlē : Blake_Marston

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/s957kh

4. Apraksts par situāciju : Tātad, es biju afk izgājis uz minūti, tad es tieku kickots āŗā no servera, kad neesmu pie PC, labi tas tā, bet BLAKE, KO MAN CITU DARĪT, JA ES ESMU CIETUMĀ? TUR NAV KO DARĪT, PROTAMS KA ES NETAISOS BŪT PIE PC 1 STUNDU UN SKATĪTIES EKRĀNĀ, KAD ES ESMU CIETUMĀ. Tu arī vēl izkikoji Oskaru, jo viņš bija aizgājis pakaļ ēdienam. Ko citu darīt tajā cietumā? Protams, es būšu atgājis nost no datora, nevis sēdējis 1h blenzis ekrānā.  Tu kickojis būtu, ja es būtu izgājis uz 10 minūtēm, bet es biju izgājis tik uz divām. Pat ja stāv cietumā uz vietas, tas skaitās kā ''nav pie pc'' lmao, ko tad citu darīs tajā cietumā? Ies tikai ēst? Tur nav ko darīt, saprastu ja būtu jailjob. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cietums nav domāts, lai to atsēdētu AFK. Tavā screenā viss ir redzams. Man nav jāsēž specā un jāgaida 2 minūtes, kamēr tu atsauksies.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blake said:

Cietums nav domāts, lai to atsēdētu AFK. Tavā screenā viss ir redzams. Man nav jāsēž specā un jāgaida 2 minūtes, kamēr tu atsauksies.

Pasaki tad, ko man cietumā darīt, ja ne AFK? Sēdēt stundu un skatīties ekrānā? Mans draugs pat nebija AFK, viņš izgāja uz minūti tikai, tad sanāk, ja tu sēdi jaila, tad ir jābūt pie pc un jāskatās ekrānā?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sūdzība aplama, nav grūti atpakaļ serverī ieiet pēc kicka.

Link to comment
Share on other sites

Par šo tiks runāts ar administratoru. Neviens nesēdēs pie datora un stundu negaidīs, kamēr izlaidīs no jaila. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...