• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Raul_Shady


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Bryce_Delay

2. Administrātora niks spēlē : Raul_Shady

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/s96siy    /    drauga ss ( slikta kvalitate bet var saprast ) - https://prnt.sc/s977mu

4. Apraksts par situāciju : Ar draugu braucu pa talbraucejiem, pa vinu saka šaut viens policists, ok viss chill. Nakamais čalis racija saka viņam riepas sašāva. Es braucu viņš bija ceļa vidū es braucu malā un viņš skrēja uz to pusi līdz ar to nobraucu viņu. Liekais reports galigs bs, tas nav lieks, jo es paskaidroju kas tur notika nejau "akls esi?". 

p.s Rauls ir reali low admins. Adminiem vajadzētu kkādi treniņi lai nav tik low admini.

Link to comment
Share on other sites

Dodu 12 stundas, lai ievietotu pierādījumus, respektīvi neapgrieztus skrīnus, pretējā gadījumā sūdzība būs aplama un tiks slēgta!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tātad, es saņēmu reportus par šo cilvēku, un sāku viņu specot. Tad, kad sāku specot redzēju, kā tu viņam speciāli uztriecies virsū kamēr viņš stāvēja ceļam blakus zālē. Tad tu report takstīji, ka viņš stāvēja ceļa vidū, kas ir melošana administrātoram par ko pienākas 1d bans. Priecājies, ka ignorēju to reportu un pasēdi jail draugs. Jaili nav jāfilmē.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ok 1.Barney, ko tev līdzēs ka es lieku visu savu screen nejau tikai čatu?
     2.Raul, jā zinu ka viņu nobraucu..lai viņš mani nešautu.
     3.Barney, 2 screena vari redzēt ( ja tev acis normāli strādā ) ka Raivis_Szo kkads teica, "stop vai sausu". Tad vēl uz leju aizej Gruzins saka, "ments uz cela šauj pa riepām"
     4.Šī komuna pilna ar dalbajobiem, reali zb šitie admini galīgi low dauni. Labāk iešu fivem atpakaļ spēlēt, tur vismaz cilvēki normāli.

Edited by healz ye
suspends
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2020 at 9:45 PM, Ryuzaki said:

ok 1.Barney, ko tev līdzēs ka es lieku visu savu screen nejau tikai čatu?
     2.Raul, jā zinu ka viņu nobraucu..lai viņš mani nešautu.
     3.Barney, 2 screena vari redzēt ( ja tev acis normāli strādā ) ka Raivis_Szo kkads teica, "stop vai sausu". Tad vēl uz leju aizej Gruzins saka, "ments uz cela šauj pa riepām"
     4.Šī komuna pilna ar dalbajobiem, reali zb šitie admini galīgi low dauni. Labāk iešu fivem atpakaļ spēlēt, tur vismaz cilvēki normāli.

neuztrauc šobrīd wp, bet šī ""godRP'' kunga vārdi. kas tev aizliedz iet spēlēt fivem, *** tu spēlē Te un piss smadzenes? man īstenībā galīgi nepis kur tu iesi spēlēt un kā, un starpcitu, tieši no sevis ''pats tu esi dalbajobs'' , admini dara to kas jādara, ja Tev patīk raudāt apkārt visiem ''cik slikti admini utml'', sasniedz to , ko sasniedza viņi. кусок говна.

Edited by B.Williams
newarn
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, latiš said:

neuztrauc šobrīd wp, bet šī ""godRP'' kunga vārdi. kas tev aizliedz iet spēlēt fivem, *** tu spēlē Te un piss smadzenes? man īstenībā galīgi nepis kur tu iesi spēlēt un kā, un starpcitu, tieši no sevis ''pats tu esi dalbajobs'' , admini dara to kas jādara, ja Tev patīk raudāt apkārt visiem ''cik slikti admini utml'', sasniedz to , ko sasniedza viņi. кусок говна.

1.Kur es teicu ka esu "godrp"
2.Es te spēlēju, jo manam draugam patīk samps, ja nebūtu viņš mans draugs nemaz sb nespeletu.
3. Никто не спросил тебя, черт возьми, и я не плачу, но спасибо, чувак.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2020 at 10:23 PM, Ryuzaki said:

1.Kur es teicu ka esu "godrp"
2.Es te spēlēju, jo manam draugam patīk samps, ja nebūtu viņš mans draugs nemaz sb nespeletu.
3. Никто не спросил тебя, черт возьми, и я не плачу, но спасибо, чувак.

Sūdzība aplama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...