• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

sudziba lauma stefanos nepaties wp


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Sergejs

2. Administrātora niks spēlē :Lauma Stefanos

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://prnt.sc/sc168b

4. Apraksts par situāciju :es legit ieju pa dienu on pa naktim esmu biezi on kur neaktivitate?

tas ka tu nesi on kad esmu ig nenozime kad nesmu aktivs 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad, es esmu aktīvs 24/7 un ļoti bieži sēžu līdz rītam, bet tu nāc reti. 

Es divas dienas pēc kārtas spamauju caur /o un smap.lv dc grupa, ja nebūs līderi aktīvi, tad iedošu +wp!

Ienākt IG uz pd vai papildināt mājas kontu nav aktivitāte.!

Wp bija no manis, jo apnika tas, ka līderu daudz, bet IG nekas nenotiek!

Pēdējā laikā CF mafija karo ļoti reti. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Beglis said:

Tātad, es esmu aktīvs 24/7 un ļoti bieži sēžu līdz rītam, bet tu nāc reti. 

Es divas dienas pēc kārtas spamauju caur /o un smap.lv dc grupa, ja nebūs līderi aktīvi, tad iedošu +wp!

Ienākt IG uz pd vai papildināt mājas kontu nav aktivitāte.!

Wp bija no manis, jo apnika tas, ka līderu daudz, bet IG nekas nenotiek!

Pēdējā laikā CF mafija karo ļoti reti. 

hmm diezgan savadi kad laumas sunim nav uzlikts wp :1f914:

a ja piemirsu visi world ir paklauti laumai atvainojos

vareji disc uzrakstit butu iegajis uzlicis antiafk un gajis serialu skatities butu tev aktivs

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mans darbs nav rakstīt līderiem lai būtu aktīvi, ja kas. Es tevi pēdējo reizi aktīvu redzēju nedēļu atpakaļ, vakar bik ienāci un šodien! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beglis said:

Mans darbs nav rakstīt līderiem lai būtu aktīvi, ja kas. Es tevi pēdējo reizi aktīvu redzēju nedēļu atpakaļ, vakar bik ienāci un šodien! 

nu vakar ienacu sodien ienacu aizvakar ari biju ienacis aizvakardien ari biju iegajis es katru dienu esmu iegajis labi insane nedrotoju bet esmu on kada neaktivate lmao tik pat labi varu ienakt uz 18 iespamot un iet off mafija bus aktiva

 

ludzu paradi noteikumu kad jasez on cauram dienam ja ne wp :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDD Runa iet kopumā par līdera aktivitāti, ja kas.  Ienāc IG uz max 30 min, karjoiet reti un kāda jēga  no līdera ?

Nekādas! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beglis said:

:DDDDDDDDDDD Runa iet kopumā par līdera aktivitāti, ja kas.  Ienāc IG uz max 30 min, karjoiet reti un kāda jēga  no līdera ?

Nekādas! 

nu ble tas ir tas pats kad ieju nodmoju visu serveri dabuju 5h jail uzlieku antiafk un sezu on un esmu aktivs af bet baiga jega no ta? iejiet samplv vienigais ko darit ja nav mafbizz braukat ar infu pec ka tu iepis koka saplist infa un ej off jo nav ko citu darit nav mana vaina kad tik garlaicigi nav ko pilniba darit vienigais dmot un tas ari viss

ludzu paradi man noteikumu kur rakstits kad mafijas liderim jabut aktivam hardcore

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

lab kamer gaidam tu jau vari iet meklet noteikumu kur rakstits tas kad jabut man 24/7 on lai butu aktiva mafija prieks 30 cilvekiem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekur netika minēts, ka Tev būtu serverī jāatrodas 24/7. 

CF nekaro vai arī tikai iespamo . Ja vēlies erpot, tad to vari darīt bez līdera un dot iespēju kādam citam pieteikties. 

Sūdzība aplama, WP paliek. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...