• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Alex Skyline palaiž muti.


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Curt Collin

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alex Skyline

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Rp nepaklausanas cietuma un apsaukasanas, kā arī čata jaukšana [Ja jus sakat, ka cietums ir ooc, ta visi lamuvardi ir ooc insult], kas tiek izmantoti iekš ic čata.

4. Kā vainas dēļ tas notika :Piegaju pie durvim, kur vins no sakuma bija afk, jautaju pa ic chatu lai papisas mala, bet ienaca un uzlika atkal "afk", beigas ienaca atpakal - kad vins bija ieksa, saku rpot pret vinu, beigas nepaklavas un teica pa ooc /b ***, nu labi - pa vidu saka runat pa ic chatu ar lamuvardiem un ierakstija "/do protams, ka , ne" nu wtf. Es norpoju, ka satvertu vina roku - aizliktu vina roku aiz vina muguras, un vilktu uz sienas pusi... Tak logiski, ja negrib rpot - tad ko vins te dara?

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://files.fm/u/4mqn3myk

Link to comment
Share on other sites

Tu vispār esi sists uz galvu , kāds ooc insults cietumā:D

By the way, tas , ka es afk biju un neredzēju kā rpo, tas jau neaks , vne, sāksim ar to , ka redzēju to daļu , kad tu tikai uzrasktīji /do pakļaujās prikola pēc uzrakstīju /do protams , ka nē , nedomāju , ka tas ir adresēts tieši man , tāpēc Rpavoid tur nav . :)

Paldies par sūdzību :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Rawiens1337 said:

Tu vispār esi sists uz galvu , kāds ooc insults cietumā:D

By the way, tas , ka es afk biju un neredzēju kā rpo, tas jau neaks , vne, sāksim ar to , ka redzēju to daļu , kad tu tikai uzrasktīji /do pakļaujās prikola pēc uzrakstīju /do protams , ka nē , nedomāju , ka tas ir adresēts tieši man , tāpēc Rpavoid tur nav . :)

Paldies par sūdzību :)

 

Ja tu uzskati, ka Cietums ir OOC, tad IC lamuvardi skaitās kā OOC insults.

Vaitad tā tas nesaucās? Nevaig uzreiz apvainot mani, ja tev nav paveicies.

Teici - ka vari atsēdēt , ja jau 7 dienas atsēdēji.. <3

Tu nebiji afk taja momentā, kad tika veikts rp, es vel pa ooc tev rakstiju, tu pateici "/b ***"..

Večuk, tu nu gan baigi daudz grindo.

 

RP tika veikts pret tevīm, tu pateici, ka tev vienalga par sūdzību..

Tagad tu centies izsprukt no Rp avoid//OOC Insult? Trash tu esi nevis rperis. 

Link to comment
Share on other sites

es esmu teicis , ka esmu rperis?

Kurā vietā es to pateicu

Tajā brīdī es biju aizgājis uz virtuvi lai sataisītu kafiju, so keep it going :)

Vienkārši gaidi , ko teiks Administrācija! 

Banu saņēmi?:D

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Rawiens1337 said:

es esmu teicis , ka esmu rperis?

Kurā vietā es to pateicu

Tajā brīdī es biju aizgājis uz virtuvi lai sataisītu kafiju, so keep it going :)

Vienkārši gaidi , ko teiks Administrācija! 

Banu saņēmi?:D

Tu biji online, ka tika veikts rp, iemetīšu videoklipu, jo tajā momentā filmēju! :)

Editā būs video.. <3 

Tu vēl biji online, ka tas rp tika sastādīts, un otru pusi es rakstiju, ta ka tu pats saki pa ic čatu rakstīt. pēc tam otrā puse no  "/me" rakstiju, jo nesalīda pirmajā komandā viss rp.

 

 

E:

Pēc manas pirmās rp, tu mani ic čatā nosauci par "Idiots?" [Tas ir ooc lamuvārds] 3dienas bans par ooc insult, ja tu uzskati - ka ooc ir cietums, ta ic lietas ko mēs darām rpojam - neattiecās uz tevīm? :D 

 

Ja tu pa 11 sekundēm vari uzsmērēt maizītes ar sviestu, tad sataisi arī administrātoriem kā cienastu! ;) 

Kā arī tavs rp "/do protams, ka , ne"


Kā var rp neizdoties, kurš tika veikts vairāk kā 1minūti pēc viņa lamuvārda "idiots?" - RP Avoid. <3 

 

Kā arī tagad atrodoties cietumā jūs varat mixēt čatus, tas jau būs "/b" OOC Čats.

Par lamuvārdiem nebūs banu.. Oo, ta es gribu unban par db, kas nav db, jo - DB nozīmē " Ar braucošu mašīnu veicot drive-by, tiek nošauta persona no balkus sēdētāja krēsla" un es jau db netaisiju. Es stāvēju uz vietas un =D tikai atpūtos kā arī smērēju sev sviestmaizes. :D 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...