• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdzība* / LSG / Ricky_Gainz


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Crux_Krewazz 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ricky_Gainz

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : HPH + AIMS + AntiStant   - Redzams pirmajā video , ka viņam trāpa, un tajā pašā momentā viņs iešauj back, un viņam vispar nekādu anima nav, un hph tur redzams, ka trāpa , un hp nenjemas . Un kad uz jumta viņs bija, var visu labi redzēt ;) 

4. Kā vainas dēļ tas notika : vina

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Like 2
  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Smuki efekti, bet izboja visu video :) ping nav redzams  , un neko nevar redzet saja video, tikai ka mirsti

 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MarkzKaman said:

Smuki efekti, bet izboja visu video :) ping nav redzams  , un neko nevar redzet saja video, tikai ka mirsti

 

Kāds tev vēl ping , pasaki ? 

Ja tev kad iešauj, tev pat animāciju nav ! 

Labi, pieņemsim ķipa nav hph, bet pings vainīgs, tad kapēc animācijas kad trāpa nav ? 

Tak visi zin , ka ar aim , un visiem hax kas ir kappa ;) Es neko nesaku, bet nu pietiks tagat kā ķolka meklēt te kautkādas atmaskas, ka vainīgs . 

Video beigās var redzēt tavu pingu 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Brou. mosh delj tava moda  rada hitu bet netraaapi? 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Ramzze1 said:

Kāds tev vēl ping , pasaki ? 

Ja tev kad iešauj, tev pat animāciju nav ! 

Labi, pieņemsim ķipa nav hph, bet pings vainīgs, tad kapēc animācijas kad trāpa nav ? 

Tak visi zin , ka ar aim , un visiem hax kas ir kappa ;) Es neko nesaku, bet nu pietiks tagat kā ķolka meklēt te kautkādas atmaskas, ka vainīgs . 

Video beigās var redzēt tavu pingu 

Visi zin kad dēļ efektiem bugojās bieži , rāda ka trāpi, bet patiesībā netrāpi neko , nesen arī teica , nav jegas skatities video kur ir kaut kadi efekti un debili modi , man liekas ta jus tikai domaiat ka es hakoju jo nevarat samierinaties ar to ka zonas nevarat pacelt , tikai ar feikiem. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MarkzKaman said:

Visi zin kad dēļ efektiem bugojās bieži , rāda ka trāpi, bet patiesībā netrāpi neko , nesen arī teica , nav jegas skatities video kur ir kaut kadi efekti un debili modi , man liekas ta jus tikai domaiat ka es hakoju jo nevarat samierinaties ar to ka zonas nevarat pacelt , tikai ar feikiem. 

Tu gribi pateikt, ka visiem tagad jāspēlē ar standartām GTA, ja? Un tur ne tikai efekti, bet gan damage informers rāda (-46) + vispār ideāli var redzēt hitus, kurus tu te gribi najibaķ? :D

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ayewniks said:

Tu gribi pateikt, ka visiem tagad jāspēlē ar standartām GTA, ja? Un tur ne tikai efekti, bet gan damage informers rāda (-46) + vispār ideāli var redzēt hitus, kurus tu te gribi najibaķ? :D

Ir daudz sudzibas kur redzami efekti izradijusies nepatiesi , tapec sis varetu but viens no tiem :) tas nekas kad tev rada ka tu man kaut ko trapi, izdzes efektus tad redzesi atskiribu, ka viss mainas..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MarkzKaman said:

Ir daudz sudzibas kur redzami efekti izradijusies nepatiesi , tapec sis varetu but viens no tiem :) tas nekas kad tev rada ka tu man kaut ko trapi, izdzes efektus tad redzesi atskiribu, ka viss mainas..

Es tev vēlreiz atkārtoju - vēl ir DAMAGE INFORMERS, ieskaties.. Tas lkm arī rāda nepareizi, tas gan..

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ayewniks said:

Es tev vēlreiz atkārtoju - vēl ir DAMAGE INFORMERS, ieskaties.. Tas lkm arī rāda nepareizi, tas gan..

Nu un tad kad damage ifnormers? Vins tev ne tik to vien var paradit , ja nezinaji damage informers ar bugojas , tapec nomierinies puis

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarkzKaman said:

Nu un tad kad damage ifnormers? Vins tev ne tik to vien var paradit , ja nezinaji damage informers ar bugojas , tapec nomierinies puis

:DDD Tev kaut kā viss bugojas es skatos, no bana neaiziesi, retard

Edited by Bārnijs
+3wp
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ayewniks said:

:DDD Tev kaut kā viss bugojas es skatos, no bana neaiziesi, retard

Es tikai saku kā ir :) sedi un raudi talak , ka nehuja nevari pacelt 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zons1 said:

Brou. mosh delj tava moda  rada hitu bet netraaapi? 

Kāda vel moda pasaki? 

Es nenjemu no ļeviem tur kautkādus modus, bet no tiem kas vinjus safixo ;) 

Un tie kas te raksta , ka dēļ servera varbūt nenjem hp, tad pasakiet *** manos video man perfekti nonjem katru lodi, bet vinjam nē ? Un plus antistant 

Jūs reāli esat smieklīgi , kas tev meklē atmaskass

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ramzze1 said:

Kāda vel moda pasaki? 

Es nenjemu no ļeviem tur kautkādus modus, bet no tiem kas vinjus safixo ;) 

Un tie kas te raksta , ka dēļ servera varbūt nenjem hp, tad pasakiet *** manos video man perfekti nonjem katru lodi, bet vinjam nē ? Un plus antistant 

Jūs reāli esat smieklīgi , kas tev meklē atmaskass

Nehuj lietot sudigus silent aimu vecit

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MarkzKaman said:

Nehuj lietot sudigus silent aimu vecit

Karochh , es skatos , ka tu baigi domā , ka es lietoju kautkādus aimus :D 

Iedo savu dc , dvj uzzvani man , un varēsi pārbaudīt manus gta, un kādi faili ir stāvējuši, vai kāds vismaz hax , pieņemsim aims . 

Ir tādas programmas kuras pārbauda tavus failus, un speciāli tev iedošu , un blja varēsi ablomu tikai noķert ... 

Maximums kas man ir bijis - SpeedHax/WallHack ALT + F3 , un tas arī viss . 

Man pašam ir savs skills, un neredzu spēlēt spēli, kurn visu dara tavā vietā ! !! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ramzze1 said:

Karochh , es skatos , ka tu baigi domā , ka es lietoju kautkādus aimus :D 

Iedo savu dc , dvj uzzvani man , un varēsi pārbaudīt manus gta, un kādi faili ir stāvējuši, vai kāds vismaz hax , pieņemsim aims . 

Ir tādas programmas kuras pārbauda tavus failus, un speciāli tev iedošu , un blja varēsi ablomu tikai noķert ... 

Maximums kas man ir bijis - SpeedHax/WallHack ALT + F3 , un tas arī viss . 

Man pašam ir savs skills, un neredzu spēlēt spēli, kurn visu dara tavā vietā ! !! 

Tikai speehax wallhack xddd tas jau nekas , kad esi nopalits jau par silent aimu vairakas reizes, un mekleji visadus ataisnojumus, kuri tev nelidzeja, un joprojam noliedz to ka izmantoji silentu , kamer tu raudi par mani ka aimoju , ar 0 baniem ar iemeslu aim "pašam savs skils" 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ramzze1 said:

Karochh , es skatos , ka tu baigi domā , ka es lietoju kautkādus aimus :D 

Iedo savu dc , dvj uzzvani man , un varēsi pārbaudīt manus gta, un kādi faili ir stāvējuši, vai kāds vismaz hax , pieņemsim aims . 

Ir tādas programmas kuras pārbauda tavus failus, un speciāli tev iedošu , un blja varēsi ablomu tikai noķert ... 

Maximums kas man ir bijis - SpeedHax/WallHack ALT + F3 , un tas arī viss . 

Man pašam ir savs skills, un neredzu spēlēt spēli, kurn visu dara tavā vietā ! !! 

Viņš tev arii tev var paradit savu  gta mapi, tik labi tu arii vari visus izdzeeest arra :D

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MarkzKaman said:

Tikai speehax wallhack xddd tas jau nekas , kad esi nopalits jau par silent aimu vairakas reizes, un mekleji visadus ataisnojumus, kuri tev nelidzeja, un joprojam noliedz to ka izmantoji silentu , kamer tu raudi par mani ka aimoju , ar 0 baniem ar iemeslu aim "pašam savs skils" 

Parādi kur es esmu nopaļijies ar silent puiik ? 

Gaidu mazzzaa

11 hours ago, Zons1 said:

Viņš tev arii tev var paradit savu  gta mapi, tik labi tu arii vari visus izdzeeest arra :D

Tu vispār , ja nesaproti par ko iet runa, tad nedirs ... 

Es saku , ka ir viena hujn, kura tev pārbauda gta failus, un vienalga , vai tu esi izdzēsis , vai nē. Viņš tev parāda kopēju, kas tev ir bijis gta mapē

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ramzze1 said:

Parādi kur es esmu nopaļijies ar silent puiik ? 

Gaidu mazzzaa

Tu vispār , ja nesaproti par ko iet runa, tad nedirs ... 

Es saku , ka ir viena hujn, kura tev pārbauda gta failus, un vienalga , vai tu esi izdzēsis , vai nē. Viņš tev parāda kopēju, kas tev ir bijis gta mapē

Zabej, viņiem vnk skauž, ka viņi pat ar haxiem tā šaut nejēdz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Jon locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...