• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Raul_Shady


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Lexy_Redd

2. Administrātora niks spēlē : Raul_Shady

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://imgur.com/gallery/ulYqPiW

4. Apraksts par situāciju : Bija DM, jā. 60 minūtes par vienu nabaga DM? Nē. Diemžēl, viņa neuzķēra screenu pirms tam, kad Rauls iemet jailā par PG, kamēr viņa stāv un spamo Vagosus. Raul, ja tu nemāki vadīt, tad nevadi. Ej sēdi CSDD un tur pūsti. Tak ņemat šitādiem adminus nost, tolks vsp terrot, ja viens acc var nopirkt VG un visus pēkšņi mest jailā tikai tāpēc, ka mums ir salasīts normāls sastāvs, bet jūsu Vagosi neko nevar izdarīt. Iekāpis serverī no sava altiņa un uzreiz, kā kaut ko izdara, iet no acc un met jailā. #low

 

P.S. rakstu meitenes vietā, jo viņai nav uztaisīts forums. Šis ir viņas acc.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1. DM
Sods: no 40 minūtēm cietumā līdz 80 minūtēm;

kā arī ne vienīgo reizi redzu tevi DM pārkāpšanā.. un neliku tev max sodu. kā arī tur bija cs prost no ričuka nokriti ( kāmēr pretī tev triecās mašīna (kura brauca uz 100 km/h) - nokriti no sava bmx un prost nošāvi čuvaku) kuru neierakstīju, par CS liek uz 20 minūtēm tātad DM vieglais sods 40 min + CS 20 min, sanāk 60 min

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars? Kāds ričuks? Es vsp no Sultāna izkāpu, kad noliku tavu feiku, vecīt. 

Un nevajag man teikt, ka redz es pārkāpju DM noteikumus. Vienu reizi esmu sēdējis par DM cietumā un tu noteikti nebiji tas, kurš mani iemeta.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nav ko pārkāpt noteikumus... pats teici tikko kad raksti meitenes vietā, tagad jau pēkšņi raksti, kad tu izkāpi no sultāna.. utt.. sapinies savos melos..

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Raul Shady said:

nav ko pārkāpt noteikumus... pats teici tikko kad raksti meitenes vietā, tagad jau pēkšņi raksti, kad tu izkāpi no sultāna.. utt.. sapinies savos melos..

Nepārkāpt noteikumus? Adminiem ir atļauts mest nepatiesus jailus? Vari noliegt, cik gribi un teikt, ka man nav pierādījumu, bet pats ļoti labi zini, ka tavai altam bija 1,8m uz rokas, iemeta tevi jailā, kad iespamoji LSG terru. Pēc tam, mazais, sadusmojies un iemeti visus no LSG, kas ir on jailā par PG, kamēr mēs prost sēdējām zonā. Nožēlojami vecīt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...